Archívy SeredOnLine

Druholigový muži z BK Lokomotíva Sereď v sobotnom zápase úspešne!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Vyjadrenie trénera Petra Tkáča: „V sobotu sme nastúpili na prvý zápas odvetnej časti 2.ligy mužov proti súperovi z Trnavy.  Septembrový zápas s Trnavou bol úplne prvým zápasom mužov po prechode z juniorskej súťaže, zápas sme prehrali o 35 bodov. Domáci zápas bol o niečom úplne inom. Zápas sme začali vynikajúcou šnúrou 12:3, načo súper reagoval timeoutom. Obraz hry sa však nezmenil, celý zápas sme viedli, dodržovali taktické pokyny, dreli pod košom a v obrane. Polčas sme vyhrali o 4 body. Po polčase sme sa nezbláznili ako v zápasoch s Ivankou a Holíčom, stále sme hrali svoju hru a nakoniec sme zvíťazili o 5 bodov. Som veľmi rád za vyhratý zápas s ťažkým súperom a verím, že nás to nakopne k ďalšej práci. Chalani si postupne osvojujú základné prvky mužského basketbalu a napriek extrémne chýbajúcim skúsenostiam, dokážeme poraziť aj súperov z hornej časti tabuľky.

Chalanom gratulujem k tretej výhre, som si istý, že ak budeme pokračovať v nasadení a v snahe sa zlepšovať, budeme útočiť na top 4 umiestnenie v mužskej súťaži. Zároveň sa chcem osobitne poďakovať divákom za podporu nášho tímu, návštevnosť našich domácich zápasov je v 2.lige unikátna. Verím, že chalani v ďalšom domácom zápase s Partizánskym opäť ukážu svoj talent a pokrok.“