back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Prvý zápas v novom roku odohrali aj naše rakety U12

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

BK Lokomotíva Sereď /  14.1.2024 nedeľa
BKM Petržalka – BK Lokomotíva Sereď 40:49

Čakal nás zápas v Petržalke s domácim družstvom. Už začiatok zápasu ukázal, že máme pred sebou dobrý zápas. Dievčatá sa snažili byť pri hračkách, byť agresívne a dobre brániť. Z toho vyplynuli aj menšie problémy s faulami a na obidvoch stranách sa strieľalo veľké množstvo TH.

Do polčasovej prestávky svietilo na tabuli 24:23 v prospech domácich. V polčasovej prestávke sme si povedali, že bude dôležité ako vstúpime do tretej štvrtiny a tým, že to bol náš jediný zápas v ten deň nebolo sa na čo šetriť.

V tretej štvrtine sa rakety rozbehli štýlom, ktorý im je veľmi známy a ako ich poznáme. Vidieť na všetkých hráčkach zlepšenie, ktoré pramení z ich prístupu v tréningoch. Týmto prístupom a zlepšovaním sa nadobúdajú aj prirodzené sebavedomie, ktoré ich v ťažších zápasoch podrží tak ako to bolo aj teraz. Na konci zápasu, ktorý bol naozaj odmakaný, sme sa mohli tešiť z víťazstva a užiť si tak zvyšok slnečnej nedele.

Ďakujeme našim rodičom za nekonečnú podporu. Teraz nás čaká najbližší zápas až 17.2. a my budeme ďalej na sebe pracovať.

Komentár k zápasu od Dominiky Šupinovej:
“V dnešnom zápase sa nám po sviatkoch ťažšie rozbiehalo. Na začiatku zápasu sme sa potrápili v obrane, súper to využil a po druhej štvrtine sme prehrávali. V druhej polke sme začali viac premieňať koše, zlepšili sme útok aj obranu, čo nám nakoniec prinieslo víťazstvo. Dnešný zápas bol vyrovnaný a ukázal nám, že nesmieme poľaviť a musíme dať do toho všetko.”

- Článok pokračuje pod reklamou -

Trénerka: Michaela Sedláčková
Asistentka: Yasmin Zrayer

zdroj: FB/BK Lokomotíva Sereď
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality