back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Ceny rybárskych povolení pre rok 2024

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

SRZ MsO Sereď oznamuje nasledovné ceny rybárskych povolení platné pre rok 2024. 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. Mňa úplne odrovnala úroveň kreativity tvorcu cenníka. Ako keď prijímate do zamestnania a pýtate sa uchádzača, viete robiť v exceli? A on odpovie samozrejme že áno a dostane zo seba niečo takéto, hodné prvej polovice prvej hodiny školenia s excelom 😀
  všetky štýly a veľkosti fontov a nezabude povyfarbovať bunky 😀

 2. ano, to dospelí plus ženy robil nejaký kajšmentke…ináč ceny tak vysoké, že to už musíš chytiť aj zlatú rybku

 3. Dnes už človek aby nemal o nič záujem. Len cucal doma, odrobil si šichtu a odvádzal dane. Pretože každé hobby stojí nehorázne veľa peňazí.

  1
 4. Rybáry fnukaju ze nebudú brat lístky ze je to drahé ale choďte sa pozrieť keď budu vydávať prvé dni lístky od rána tam budu vysedávať až po bývalý obchod rybu,a po bývalú pekáreň. Ľudia majú peniaze plne auta udic, byvakov, a všetkého možného stačí pozrieť na rybníky.

 5. Oni vedia že pár ľudí ponadava,poplace.20 ich ukončí členstvo 120 žiada. Keby nebol záujem tak asi to tak nie je.

 6. Potrebujú vybrať náhradu, za premárnené náklady, za neúspešný boj s Dolnou stredou. Už aj dôchodcom dali povinnosť brigádovať.

 7. Ako sa hospodári s toľkými peniazmi vybranými za rybárske povolenia? Pretože ak by som si kúpil taký drahý lístok, tak by ma sakra zaujímalo čo sa ďalej s tými peniazmi deje a žiadal by som do posledného centa ich vydokladovanie.

 8. Bude schôdza kde sa dávajú návrhy,hlasuje sa, rozhoduje sa atď. Treba tam prísť a riešiť veci tam.Nie tu vypisovať a mudrovat. Tam zas príde 50 tích istich a ide sa ďalej.

 9. No nič nám iné neostáva iba si na dvore vykopať jazierko a nasadiť svoje násady a chytať doma

 10. Kolko stojí fajka na bratislavskej od tej bezzubej co má ulsta ako kapor? Len preto sa pýtam lebo si chcem vyratat kolko ryb som tento rok chytil a kolko krat by ma mohla podudlat za cenu noveho lístka?

 11. Nemám slov,nasada=kapor,dravce max par kusov na ktoré už čakajú kormorany,rieky zdevastované reguláciami a otravami,aspon u nas,(Dudince).a samozrejme u nas sa násada do riek ako je ipel iz roky nedáva,sama vydra bobry dokurvili uz asi kazdy starší strom,a kormorany nam uz seru pomaly na balkóny.krasna srz

 12. Nestačím sa čudovať. Že nie sú ryby ? Sa pozrite do vlastných radov ,koľkí z Vás poberú viac ako je povolené , všetci chcú nachytať ryby a brať domov . Čo s tým robíte? Ste tak sprostý ,že ich predávate banda tupá .Ceny sú v poriadku, keď som Vás videl niektorých na predvianočných nákupoch ,tak si myslím ,že väčšia časť ceny bola odovzdaná v potravinách. Ja by som navrhol ,aby to bolo ako pri poľovníkoch .Obmedzený počet , nový ,iba ak niekto skončí ,prípadne zomrie. Je Vás ako vší a ešte sa tu sťažujte .

 13. Sa pozri na seba ty ritos zavistlivy,obmedzuj svoju rodinu potkan spuchnuty,Su staty kde ked pustis rybu naspat do jazera tak ti hrozi mastna pokuta (svajciarsko).Smirujes rybarov po obchodoch, si ubohe obmedzene hovno.

 14. Bože ste jebnuty? Komenty akože úbohé.kto chce kúpi kto nie nie. a múdrosti si nechajte na schôdzu.tam sa môžete realizovat

 15. Zo buďte sa ved sa fotite na drahých člnoch z top sonarmi top prúty top návnady top oblečenie top auta bivaky a plačete za pár drobní co obvikle dáte za kŕmenie keď idete chytať a rozjebat rybám huby?

 16. Len to zdrazte poriadne aspon na 400€,aspon tam nebdu vysedavat vselijaky somraci a dochodci co rybu v senku predaju za borovicku.

 17. Top komentár si napísal! Majú na takú výstroj a plačú že je zvýšený lístok! Nadrbú do vody za stovky eur krmiva ,nech tahnu do rici,bastardi a nie sa predvádzať jeden pred druhým

 18. Ak niekto chyti rybu zapise ju a potom ju preda kamaratovi,niekde 3km od vody,ci v senku,alebo v nejakej garazi,asi tazko ho bude niekto riesit,ja som kupoval ryby za trnavou a chcel aj kamarad,tak som mu ju doniesol stretli sme sa pred barom tam som mu ju dal a on mi dal prachy a bolo vybavene,ak to niekto videl,co urcite videl, tiez si mohol mysliet,ze som ju najprv chytil a potom predal.

 19. Všetci mate pravdu ako aj fajčiari sa sťažujú a prd s tym urobia. Aspoň sa vykričia.
  Aj ja sem patrím, kua tych XYkaprov si vysedim aj milion pleskacov nech sa mi to vráti aspon trochu

 20. Rybárov je tu už ako nasratých. Pomaly viac ako rýb vo vode. V lete sa človek ani nemá kde vyčľapkať vo Váhu lebo každých 10.metrov na obidvoch brehoch sedí tichý blázon !

 21. Ak to už bude v každej organizácií takto drahé som zvedavý koľko zlatých rýb tam bude aby plnili želania alebo to je len pre organizácie nabaliť sa či ako to mám tomu chápať myslím že SK povolenia sú najdrahšie v celej Európe uz😔