ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

POZOR! – Zákaz zastavenia na ďalšom mieste, kde doteraz parkovali autá

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Sereď | Nové vodorovné dopravné značenie bolo realizované na vybetónovanej ploche  pred Slovenskou sporiteľňou, resp. pri parkovisku pre telesne postihnuté osoby.

Na mieste medzi týmto parkoviskom a chodníkom, už auto neodstavujte!

- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. Možno by bolo vhodné napísať, že toto miesto je výjazd pre vozidlo z parkovacieho miesta, ktoré je pre vozidlá vodičov s postihnutím. Doplnková informácia, že parkovanie na takomto miest je zakázané, by myslím prospela. Clara paccta, boni amici.

 2. A este jedna vec lubenko, ozaj je to vyjazd z parkovacieho miesta? Kam vyjazd, na chodnik? Zacinas byt senilny?

 3. Anonym 25. novembra 2023, 20:22!
  Nič ma nemôže potešiť viac ako záujem neznámeho človeka o moje zdravie.
  Úprimne ďakujem.

 4. Som rad, ze ta tesi, ale co k tomu vyjazdu…. Nieco ako cesta v parku? Nikam?
  Mozno na pamiatku isteho jedneho, by tam mohli byt vesele stlpiky.

 5. Skôr by som upozornil na nebezpečné takéto značenie na ceste tesne pred svetelnou križovatkou smer od stanice. Ide o odbočenie na parkovisko k Jednote.Cele zle a nebezpečné. Jednak práve takéto značenie zapríčiňuje medzeru státia na červenú a práve preto tam porušujú značenie zákaz odbočenia z protismeru. Lebo je tam medzera tak napriek zákazu odbočia na parkovisko k Jednote. A za ďalšie sa tam často stáva že už naskakuje zelená vodičom stojacim čo sa sústreďujú na rozbeh a hoveda im križujú odbočenie z ľavej strany lebo tiež vidia medzeru tak chcú šikovno odbocit k Jednote na parkovisko. Neuvedomujúc si že sústredení rozbiehajuci vodič na zelenú si nevšíma náhle krizujuce auto z ľavá. Ja som tam mal už dve vážne kolízie. Je to tam nebezpečné značenia na ceste a treba to prehodnotiť a zrušiť

 6. Ja to vidím ako veľmi nebezpečnú propagáciu písmena Z. Len nedávno ste tu kameňovali každého kto napísal takéto písmeno.