back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Prvá séria videozáznamov bezpečnostných kamier Mestskej polície bola pre prevenciu úspešná. Pozrite si ich všetky v článku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Sereď /  V prvej sérii videozáznamov vyhotovených bezpečnostnými kamerami Mestskej polície v Seredi sme občanom vodičom, chodcom a ostatným účastníkom cestnej premávky ukázali, ako málo stačí k nešťastiu, ktoré veľakrát mení osudy a samotné životy niekoľkých ľudí.

Slogan hovorí O živote môže rozhodnúť sekunda nepozornosti“ a videá túto skúsenosť potvrdzujú.

Vďaka bezpečnostným kamerám Mestskej polície v seriáli videí môže každý vidieť práve tú sekundu, v ktorej bola kolízia zachytená na videozázname, neodvratnou.

Pripomíname vodičom všetky doteraz uverejnené videozáznamy a prosíme ich, aby si ich ešte raz pozorne pozreli a uvedomili si, koľkokrát sa do obdobnej situácie dostali, no v danom momente to skončilo šťastne. Nie vždy tomu ale tak je.

Už o niekoľko dní budeme pokračovať uverejňovaním druhej série videozáznamov poskytnutých Mestskou políciou v Seredi, ktoré veríme, že budú rovnako poučnými a osožnými pre každého v momente, kedy pri šoférovaní alebo vchádzaní na cestu si rozptyľuje pozornosť telefonovaním, počúvaním hudby, alebo dokonca ako sme videli v jednom z videozáznamov poskytnutých Policajným zborom SR aj čítaním knihy.

- Článok pokračuje pod reklamou -

Celú sériu článkov k nehodám a incidentom vyššie, aj s vyjadreniami Mestskej polície Sereď, nájdete tu:

Objektívmi kamier Mestskej polície

 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články