back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Križovatka častých dopravných nehôd v Seredi. Pozrite si jednu z nich, zaznamenanú kamerou MsP – VIDEO č.3

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Sereď | Je málo križovatiek tak jednoduchých na ich riešenie po dopravnej stránke, ako táto, Čepeňská/A.Hlinku/Vojanská. No zároveň je aj málo križovatiek (minimálne v Seredi), na ktorých by bola dopravná nehoda častejšie ako na tejto.

Ako dochádza k dopravnej nehode a ako málo je k jej úniku treba, dokumentuje tento záznam bezpečnostnej kamery Mestskej polície:

O živote môže rozhodnúť sekunda nepozornosti.

Komentár Mestskej polície v Seredi:

V III.sérii sa pozrieme na dlho diskutovanú križovatku ulíc Čepeňská, A.Hlinku a Vojanská, ktorú niektorí považujú za úplne jednoduchú a druhí zase za komplikovanú. Podľa nás je to obyčajná, základná križovatka tvorená hlavnou cestou a dvomi vedľajšími cestami. Pri základnom pravidle prednosti jazdy a dodržiavaní tohto pravidla by určite tu nemuseli vznikať dopravné nehody.

V tomto videu vodič idúci po hlavnej ceste chcel odbočiť vľavo, pravdepodobne si nevšimol vozidlo idúce po hlavnej ceste, ktorému nedal prednosť a následne spôsobil dopravnú nehodu.

- Článok pokračuje pod reklamou -

Nepozornosť? Nedbanlivosť? Ako málo stačí, aby došlo k nešťastiu. Sekundy rozhodujú! Buďte pozorní, zodpovední a vždy sa radšej 2 krát rozhliadnite, než by ste mali spôsobiť nejakú dopravnú nehodu.

– – –

 

Predchádzajúca časť:

Dopravná nehoda v Seredi objektívom kamery MsP: Nepozornosť bola hlavnou príčinou – VIDEO č. 2

Ďalšie nehody a incidenty zachytené objektívmi kamier MsP si môžete pozrieť tu:

Objektívmi kamier Mestskej polície

 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Prednedavnom som ja isiel tak isto ale stihol som ubrzdit.A ta co mne nedala prednost len kyvla rukou.Uz skor vzdy idem do tej krizovatky ze kto a co kam vleti.

  2. Môžu sa hanbiť takýto šoféri amatéri…ale tiež policajti, ktorí takýmto amatérom dali vodičáky

  3. Jeden z ucastnikov bola moja rodina. A toho na tej modrej Audi poznam. Preco tu niekto nenapise viac o tom cloveku?

  4. 7. novembra 2023, 13:13 a preco by tu malo byt nieco o tej osobe pisane? sak tu informuju o dopravnej nehode a nerobia zoznamovaci blog pre ludi zucastnenych na nehode.. aj tak ho poznas, ako pises, tak sa ho chod nieco spytat, ak chces o nom vediet viac <3

  5. Jebliny a vám kto dal vodičak ? Píšete komentáre žena za volantom nabúrala… jebe ? Všimol si niekto že vodič čo odbáčal bol chlap čo nedela prednosť ? Že tá žena čo najebala je v tom nevyne lebo niekto si myslel že stihne odbočiť, ale prednosť mu nič nehovorí…

  6. Jebliny a vám kto dal vodičak ? Píšete komentáre žena za volantom nabúrala… jebe ? Všimol si niekto že vodič čo odbáčal bol chlap čo nedela prednosť ? Že tá žena čo najebala je v tom nevyne lebo niekto si myslel že stihne odbočiť, ale prednosť mu nič nehovorí…

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie