back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

HLASUJTE: Ste za zákaz pyrotechniky v našom meste?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Zakáže mesto používanie pyrotechniky na území Serede? Dvaja poslanci MsZ predkladajú na rokovanie MsZ návrh všeobecne záväzného nariadenia mesta Sereď o zákaze používania pyrotechnických výrobkov na území mesta Sereď.


Ste za zákaz pyrotechniky v našom meste?
Výsledky ankety
Anketa bude ukončená 3.11.2023 o 23:59.

Viac sa dozviete v tomto článku:

Zakáže mesto používanie pyrotechniky na území Serede? Predložený je nový návrh VZN.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_imgspot_img

Ďalšie články

  1. Dospelý ľudia sa sťažujú cely rok že nemajú peniaze jak potraviny a všetko ide hore, pritom príde jeden sviatok v týždni a nakupujú potraviny ako keby ide koniec sveta (a to je sviatok len jeden deň) potom príde Silvester a tiež im neni ľúto dať 100vky€ či ba až 1000ky€ za pirotechniku, ktorú si ani tý retardi po sebe nevedia zobrať a zahodiť do koša…koľko obyvateľov má malé deti či bábätka čo sa toho boja ? Či ten zvuk im neni príjemný ? Koľko obyvateľov má psy a iné zvieratá čo sa toho boja ? Keď chcete mat ohňostroj majte o 00:00 mestský inak by som to zakázala. Maximálne pre malé deti nejaké prskavky, a tie kokotinky čo vystrelia 2-3 farebne ohňostrojiky alebo čo to je…

  2. Anonym 31. októbra 2023, 10:54 – presne a pravdivo napísané. Celý rok plačú aká je chudoba a ako všetko neustále zdražuje no na pyrotechniku si peniaze nájdu aj keby si mali požičať. Nevadí im, že majú byt na hypotéku či auto na pôžičku, na ten ohňostroj sa vždy nájde, pritom sú to doslova spálené peniaze.
    Ten zákaz už mal byť dávno a nie len na úrovni mesta ani celoštátne ale to už mal dávno nariadiť EP, kde akú kktinu prikázať (zakázať) vedia…

  3. Dobre ste drbnuty . Len sa sťažujete,je to raz ročne a to k tomu patrí. Ale pri tom keď je ohňostroj tak všetci utekate von pozerat sa.

  4. Osobne mi ani tak nevadia tie ohňostroje ako ten bordel po celom meste. Všade vyhoreté krabice od rakiet, pohodené fľaše, zbytky z petard a prskaviek. Tí čo to odpaľujú si to vo väčšine po sebe neupracu pretože tak doma žijú. Možno ako kompromis by bol vhodný ohňostroj organizovaný mestom ale predaj a používanie pyro obyvatelmi zakázané.