back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

V Bratislave zasahuje NAKA. Zásah sa má týkať firiem Borisa Kollára a Martina Borguľu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Podľa informácií z médií má od ranných hodín zasahovať Národná kriminálna agentúra v priestoroch Fun Radia v Bratislave. NAKA mala obsadiť asi desiatku firiem. Zásah sa má týkať firiem predsedu parlamentu a Sme rodina Borisa Kollára a jeho spolustraníka Martina Borguľu.

Tlačová správa Prezídia PZ SR:

AKTUÁLNE: NAKA ZASAHUJE V RÁMCI AKCIE TARGETY

Príslušníci NAKA dnes od ranných hodín realizujú akciu s názvom “TARGETY”, ktorá je zameraná na objasnenie rozsiahlej ekonomickej trestnej činnosti. Podľa zistení polície mala byť páchaná v rokoch 2011 až 2021 so škodou na DPH vo výške približne 7 500 000 eur.

V tejto súvislosti príslušníci Policajného zboru vykonávajú procesné zaisťovacie úkony na 17 miestach v rámci Slovenskej republiky.

Viac informácií poskytneme akonáhle to procesná situácia umožní.

- Článok pokračuje pod reklamou -

 

 

 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Nuž, 15 detí s 12 ženami voľačo stojí. Každej zabezpečiť bývanie, platiť nájom, školné, dovolenky….. posledné 3 roky sme sa na to skladali my ale predtým to musel platiť sám. Preto sa tak tlačil do politiky. Dobre si nakradol!!!!

  2. Ešteže je to za tejto vlády,lebo keby to bolo za Fica,to by bolo jačania o konci demokracie !

  3. Volíme ich preto aby im bolo dobré a nie ob ľuďom je to všetko banda zlodejska asi ľuďom bolo dobré iba pri jednej strane

  4. Že by sa policajtom rozviazali ruky? o tom už aj vrabce čvirikali. No vtedy patril medzi tých N A Š I C H. Takto bačovala vláda tzv. debokratov-

  5. Volici PS a Olana su vlastne na polutovanie,taki chori jedinci,pomatenci,ich psychicke poruchy su vlastne odrazom vodcu Matovica,je to take politicko volicske zrkadlo.

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

spot_img
- Inzercia -spot_img

Aktuality