back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Podujatie „Sereď v pohybe“ sme si z dôvodu nepriaznivého počasia neužili naplno

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

V sobotu 23. septembra mala byť “ Sereď v pohybe!“ Toto heslo rezonovalo v médiách niekoľko dní a pozývalo verejnosť prežiť sobotu plnú športu. Organizátori očakávali deň spoločného pohybu a zábavy na Námestí slobody i okolitých športoviskách. Žiaľ nepriazeň počasia neumožnila užiť si tento deň naplno.

Sereď v pohybe je celomestská aktivita, ktorá sa koná pravidelne už niekoľko rokov a je známa svojím bohatým programom a príjemnou atmosférou. Organizátorom je Mestský úrad – Oddelenie školstva, športu a kultúry v spolupráci s miestnymi športovými klubmi, občianskymi združeniami a jednotlivcami. Hlavný program sa mal opäť odohrať na Námestí slobody, kde sa návštevníci mohli zoznámiť s jógou pre seniorov, inline korčuliarmi, takwondistami, šipkármi, vesliarmi i cyklistami.

Z dôvodu dažďa a celodenne zamračenému počasiu boli ale tento rok organizátori v ťažkej situácii. Napokon sa rozhodli podujatie na námestí zrušiť a ponechať iba tie, ktoré sa konali v iných častiach mesta. Jedna z aktivít sa konala v Športovej hale Alberta Kudelu, kde sa odohrali basketbalové zápasy chlapcov a dievčat kategórie U11 z AŠK Lokomotíva Sereď. Turnaj po prvýkrát niesol názov MEMORIÁL ALBERTA KUDELU. Ďalšia aktivita bola na ihrisku pri ZŠ J.Fándlyho, kde odohrali priateľské futbalové zápasy hráči z AFK PUMA. Toto občianske združenie bolo založené za účelom športovania širokej verejnosti, preto ak máte záujem, radi Vás medzi sebou privítajú. V športovej hale OA sa zas odohrali zápasy HK Slávia Sereď. Do podujatia Sereď v pohybe sa zapojilo aj DC pre seniorov na Jesenského ulici, kde si členovia dva dni pred celomestským podujatím zorganizovali športové hry.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie