Archívy SeredOnLine

FC Pata – Športové kluby Blava 1 : 1 (1 : 1)

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

V nedeľu sa hralo 6. kolo futbalovej súťaže Majstrovstiev regiónu – IV. ligy HUMMEL. Patanskí futbalisti privítali na domácej pôde súpera zo Športových klubov Blava 1928. Keďže v Pate boli hody, domáci futbalisti chceli zvýšenému počtu fanúšikov urobiť radosť, no nepodarilo sa. V 27. minúte urobili v obrane hrubú chybu a bolo 0 : 1. V 36. minúte vzkriesil domácim nádej na dobrý výsledok najlepší hráč na ihrisku Andrej Pekár a vyrovnal na 1 : 1. To však bolo zo strany domácich a na ich šťastie aj hostí všetko.

Zostava domácich: Roman Wágner, Mário Strakoš, Samuel Ďuriš, Tomáš Porázik, Adrian Maron, Martin Garaj, Vladimír Lomen, Roland Peseky (63 Timotej Baláž), Andrej Pekár(90 Miroslav Turoň), Radovan Lipovský (83 Marko Pilo), Róbert Valenta (K).

Tréner: Lukáš Herák

ŽK: 0 : 2

Dňa 17.9.2023 odohrá mužstvo Paty majstrovský zápas 7. kola súťaže so začiatkom o 15.00 hod. v Gabčíkove.