back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

PRÁVE TERAZ: Polícia prehľadáva interiéry bánk

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Práve teraz na základe nahlásenia bomby v bankách na Slovensku, policajné zložky prehľadávajú interiéry všetkých možných terčov bombového útoku neznámeho páchateľa.

A práve teraz väčšina policajných zložiek, ktoré by inak mali slúžiť verejnosti, vykonávať hliadkovú činnosť, alebo objasňovať delikty v záujme poškodených občanov, stráži opáskované priestory pred bankami a vykonáva asistenciu policajnému psovodovi pri prehliadke označených priestorov.

Presne toto sú situácie, ktoré spravidla zbytočne zamestnajú stovky až tisíce policajtov na Slovensku, stoja daňových poplatníkov nemalé finančné prostriedky a čo je najdôležitejšie, zlodejom, vagabundom a inej háveti dávajú priestor na pomerne jednoduché a nenápadné kradnutie či páchanie inej trestnej činnosti.

Je načase prestať blázniť a uvedomiť si vysokú spoločenskú nebezpečnosť takéhoto konania každým, kto vlastnú frustráciu a primitivizmus nevie ventilovať iným spôsobom.

Fotografie zachytávajú aktuálnu činnosť hliadok policajného zboru na Slovensku. Konkrétne tieto fotografie sú zo Serede – ďakujeme za ich zaslanie čitateľovi SeredOnline.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články