back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Začne polícia konať až po dopravnej nehode s vážnymi následkami?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Kolóny na rýchlostnej komunikácii  R1 v kritických časoch ráno a popoludní v súvislosti s presmerovanou dopravou (obchádzkou) pre úplné uzatvorenie mosta ponad železnicu, sú realitou.

Podľa času a dňa v týždni autá stoja a minimálne z polovice blokujú pravý jazdný pruh  R1 v úseku od výjazdu na Dolnú Stredu až po bývalý MILEX, resp. sú dni, kedy boli autá v kolóne už od úrovne AMAZONu, resp. výjazdu z R1 do Serede na Trnavskú ulicu.

Pripomíname, že na R1 nie je plnohodnotný odstavný pruh, resp. dostatočne široká krajnica.

Na nevyhnutnosť takýchto kolón pri presmerovaní prakticky všetkej dopravy inak idúcej po nadjazde a bezpečnostné riziko z takého stavu vyplývajúce pre osádky v autách čakajćich na odbočenie z R1.

Na riziká ako už spomenuté kolóny na R1, tak kritická križovatka priamo na nadjazde pri Dolnej Strede, policajti vrátane riaditeľa dopravy OR PZ v Galante Jozefa Bičana, boli upozornení aj na oficiálnom stretnutí pri rokovaní o okamžitom odstavení mosta pre dopravu aj peších a cyklistov.

Nebolo ešte dosť mŕtvych pri nehodách spôsobených nárazom kamióna do odstaveného auta na to, aby zodpovední urobili preventívne opatrenia vopred ?

- Článok pokračuje pod reklamou -

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. Keď tade chodím poobede tak tam vidím dopravných policajtov vždy sú tam či už len odparkovany alebo riadia premávku

 2. Vždy nie. No bolo by lepšie keby sú tam aspoň poobede je to tak úplne lepšie…..

 3. Anonym 2. júna 2023, 13:19 – NIE!

  Toto je vysledok toho, ze za ministra nominovaneho OLaNOm neboli vymeneni vysoki policajni funkcionari dosadeni do funkcii SMER-om SD.

  Je to vysledok NEschopnosti vysporiadat sa s tymi ludmi, ktori nam UKRADLI a tunelovali stat.

 4. V tejto chvíli sa vraciam osôb. vozidlom z Nemecka, výjazdy z dialnic v oblasti Degendorfu, Passau v Nemecku ako i v okolí Linzu v Rakúsku absolútne preťažené s kilometrový kolonami. Nikto neprotestoval, každý sa prispôsobuje a čaká. Taktiež nikto nedrží v rukách transparenti s menami dopravných riaditeĺov a dopravných inžinierov zodpovedných za daný úsek. Situácia totožná so situáciou na nadjazde v Dolnej Strede. Všetko spomalené funguje aj bez policajných hliadok a novinárskej paniky.

 5. Panika, za to ze v Nemecku a v Rakusku cakaju v kilometrovych kolonach tak to nemusi tak byt aj u nas..

 6. Panika A kto tu protestuje, vsak Slovakovi sa mozes aj na hlavy vys*at a nepojdu protestovat.

 7. A teraz dajte návrh čo by tam tí policajti mali konkrétne urobiť, keď autá čakajú v kolóne až v priebežnom jazdnom pruhu.

 8. Ak má polícia nejako začať konať, tak nech začnú tým, že sa prestanú vodičáky rozdávať pologramotným retardom, čo nemajú mentálne schopnosti ani na tlačenie bicykla..

 9. Miloško hlúposti píšeš pretože polícia nemá dostatok ľudí vďaka oľano…( počas C19 dalo veľký počet z nich výpoveď) a všetci vieme prečo dali výpoveď…takže za to môže 👉OĽANO👈

 10. Takže 3 a pol roka OLANO a za všetko môže stále smer.
  Aj keby OLANO vládlo 20 rokov tak tu budú hlupáci písať že za to môže Smer.
  Toto sú presne znaky sekty. A človek čo je pod jej vplyvom si to bohužiaľ ani neuvedomuje ale robí užitočného idi…
  Voľby ukážu ako ľudia boli spokojní a oznámkujú vládu OLANO. Znak demokracie

 11. JA VOLÍM JABLKO ! Jedine táto strana garantuje diaľnicu z Bratislavy do Vietnamu 💪✊😵

 12. Stále som sa nedočítal čo konkrétne by v tomto prípade mali policajti urobiť? Robiť sprievod vyvoleným vodičom vozidlom s právom prednostnej jazdy? Vyčleniť pravý priebežný jazdný pruh na R1 pre vozidlá odbočujúce na D. Stredu? Alebo sa tam má postaviť šéf ODI, lebo bol na riziko upozornený? Ako znížiť riziko zrážky?