back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Menová reforma v roku 1953, alebo ako komunisti okradli občanov o úspory

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Hovorí vám niečo menová reforma, ktorou komunisti v totalitnom režime (rok 1953) občanov vlastného štátu okradli o úspory?

Tu sa dozviete viac:

Ilustračné foto: (C) Muzeum totality, Milos Majko

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. Teraz nás možno okrádajú formou :
  – inflácie
  – prechod na eko bio green palivá
  – zákazom vykurovania plynom pre všetky domácnosti od 2027

  Čoskoro si neprdneme bez pokuty…
  Amerika tu už bola

 2. Miloš ale treba podľa pravdivosti napísať aj článok o tom ako nás okrádajú títo tebou milovaní „demokrati“ Toľko vymyslených daní a poplatkov ako je teraz za komunistov určite nebolo. Dnes mocipáni okrádajú občanov Slovenska mnohonásobne viac ale skrytou formou…

 3. Mna by zaujimalo ci pri vstupe do EÚ a prijati eura to nebola krádež? Ked ludom celozivotne úspory podelili koeficientom 30,126. Co bolo toto ak nie kradez a ojeb celeho naroda? Jdu blejt velebnosti.

 4. Anonym 7:14 – Takéto tvoje komunistické drísty rozprávaj svojim vnúčikom, keď ťa budú vôbec počúvať. Vydeliť všetko 30 (aj ceny) oproti vynulovať všetky úspory je sakramentský rozdiel. A pre toho 22:32 platí to isté, fakt zákaz pre všetky domácnosti? Prečítal si si to celé? Alebo ako vždy iba nadpis? A čo si ty myslíš, že ten plyn sa v zemi liahne a bude tam naveky?

 5. Anonym 15. mája 2023, 7:14…zameň si eurá za forinty a zase z teba bude milionár….:-D

 6. Praveze porovnava porovnatelne. Ludi ojebali aj komunisti a aj terajsi super system demokracie. Rozdiel je akurat v tom ze vtedy ludi ojebali ale im zato aspon dali hodne toho zadarmo prupadne za sumbolicke ceny, ako skolstvo, zdravotnictvo atd. Sucasna demokracia ich ojebala a este k tomu si za vsetko musia poriadne zaplatit. A k tomu inflacia kazdorocne takže plus ojeb kazdorocne k tomu

 7. tebe niekto ukradol pozemky, zvierata, fabriku, alebo len malu prevadzku? tebe, ked ti uz nic nezostalo, tak ti ukradli este aj tych par korun co si mal na zivot? a ked si si otvoril hubu, tak ti rozkopali ladviny a poslali kopat uran?