back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

K včerajšej tragédii vo Váhovciach: Najskôr bodol nevlastného syna a následne dopichal sám seba

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Polícia prijala včera večer informáciu z linky 112 o incidente v rodine v obci Váhovce, okr. Galanta.

Operačný dôstojník, vzhľadom na závažnosť odovzdaných informácií, vyslal okamžite na miesto najbližšie hliadky zo Serede a aj policajné hliadky PMJ z Trnavy. Okolie domu policajti uzavreli a zabezpečili miesto činu, ktoré si prevzal vyšetrovateľ z Galanty.

Podľa prvotných informácií malo prísť podvečer medzi nevlastným otcom a synom najskôr k slovnej výmene názorov, ktorá sa zmenila na potýčku. 50 ročný muž mal pri hádke pichnúť nožom 25 ročného nevlastného syna do oblasti brucha a spôsobiť mu poranenie pečene.

Po následnom zapojení sa do konfliktu ostatných členov rodiny (manželky a dcéry) mal starší muž nasmerovať nôž aj proti sebe a piatimi bodnými ranami do brucha a hrude si spôsobil viaceré zranenia. Obaja muži skončili nakoniec v nemocniciach. Starší muž je momentálne v kritickom stave.

Vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre zločin ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví. Právna kvalifikácia môže byť doplnená ale aj zmenená po objasnení motívu konania a vykonaní potrebných procesných úkonov, ktoré nateraz nie je možné pre zdravotný stav osôb vykonať.

 

- Článok pokračuje pod reklamou -

– – –

O prípade, ktorý sa včera večer stal vo Váhovciach sme Vás informovali v tomto článku:

PRÁVE TERAZ: Tragédia vo Váhovciach

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články