back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

„Přetržená pouta“ dokument, ako (NE)podľahnúť propagande

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Prokremelská propaganda na Slovensku žiaľ nabrala rozmery, ktoré ohrozujú samotnú vnútornú bezpečnosť štátu. Dnes si to už uvedomujú a kompetentné orgány, no má to problém. Nie je až tak úplne jasné, komu z ústavných činiteľov vyhovuje predpríprava občanov na možnú zmenu geopolitickej orientácie Slovenska a ktorí z politikov aj tento úbohý spôsob komunikácie navonok považujú len za ten najjednoduchší rebrík k popularite u značnej časti obyvateľov a výťah do NR SR a tým k ovládnutiu krajiny.
Niektorí inú agendu zjavne nemajú a tak im ostáva iba oslovenie voličov náchylných uveriť vlastne čomukoľvek.

Výborným dokumentom k mimoriadne aktuálnej téme je práve film Разрыв связи | Фильм Андрея Лошака. Jeho pozretie by snáď pred vpádom do nenávratna mohlo zachrániť aspoň niektoré „duše“ neschopné reálne vyhodnotiť aktuálnu situáciu, či nechápajúce, ako ľahké je podľahnutie klamom cielenej propagandy.

V dokumentárnom filme „Přetržená pouta“ sme mohli opakovane sledovať, že na ľudí, ktorí podľahli kremeľskej propagande, nefungujú fakty ani logické argumenty. Kľúčovú vec povedala psychologička, ktorá indoktrinovaných ľudí prirovnala k obetiam sekty, a takto začala komunikovať so svojou matkou. Treba si však uvedomiť, že ak niekto v našom okolí spadol do sekty, nie je našou prvoradou úlohou „vyargumentovať“ ho zo sekty von. Našou prvoradou úlohou je zabrániť tomu, aby nás obeť sekty nepripravila o strechu nad hlavou.
Zdroj: FB

Foto: (C) Milos Majko

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_imgspot_img

Ďalšie články