back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Polícia bola s vami počas celých volieb. Privolaná bola aj do obce Váhovce

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti, v rámci celého Trnavského kraja, preverili všetky podnety, ktoré občania v priebehu dnešného dňa nahlásili.

Polícia neeviduje, ani v jednom z našich okresov, žiadne vážne incidenty ani narušenia verejného poriadku, ktoré by sa týkali volieb.

Kolegovia z okresu Galanta prijali trestné oznámenie z obce Váhovce, ktoré preverujú s podozrením na trestný čin volebnej korupcie.

V okrese Skalica boli dnes ráno policajti privolaní k volebnej miestnosti kvôli podozreniu, že člen volebnej komisie by mohol byť pod vplyvom alkoholu. Hliadka muža podrobila dychovej skúške, pri ktorej nafúkal viac ako 2 promile.

V Trnave prijala polícia trestné oznámenie súvisiace s rozposielaním SMS správ niektorým členom volebných komisií. Prípad si prevzal trnavský vyšetrovateľ a vec rieši v súvislosti s trestným činom marenia prípravy a priebehu volieb a referenda.

V okrese Dunajská Streda prijali policajti viacero podnetov týkajúcich priebehu volieb v obci Zlaté Klasy. Na miesto bola opakovane vysielaná policajná hliadka, ktorá oznámenia preverila, avšak protiprávne konanie nepotvrdila. Situáciu na mieste policajti intenzívne monitorovali.

- Článok pokračuje pod reklamou -

V obci Macov, v okr. DS, opatrenia naďalej pokračujú, keďže jej obyvatelia tu môžu voliť, kvôli technickým problémom, o 1,5 h dlhšie.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_imgspot_img

Ďalšie články