back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Pravda o Seredi: Martin Tomčányi vo svojej súkromnej kampani použil podklady vyhotovené pre Mesto Sereď

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Volená funkcia v samospráve má byť v prvom rade o morálke, cti a dodržiavaní aj „nepísaných pravidiel“, ktorými sa ľudská spoločnosť od nepamäti riadi. Tým skôr, volení funkcionári na všetkých úrovniach riadenia spoločnosti sú povinní rešpektovať zákony a práva iných.

U primátora Mesta Sereď  Ing. Martina Tomčányiho sme si už zvykli na to, že je schopný zákon porušiť vedome a v úmysle dosiahnuť sledovaný cieľ. A porušenie zákonov je dokonca schopný z pozície primátora mesta dokonca verejne obhajovať. Okrem uvedeného máme zadokumentované dokonca aj nerešpektovanie zákonov a podzákonných noriem a to napriek niekoľkým verejným upozorneniam, že k tomu dochádza a nezákonnosť v meste trvá.

Martin Tomčányi, t.č. primátor Mesta Sereď  je ochotný a schopný privlastniť si aj to, čo patrí inému, čo on neobjednal, nezaplatil a čo je súčasťou projektu iných osôb, súkromných firiem, OZ, alebo dokonca mesta. Vyzerá to tak, že v momente, keď mu to vyhovuje či prinesie prospech, nepozná prekážku, ktorú by v ceste za svojim cieľom neprekonal…

V uplynulom predvolebnom boji sa v jeho predvolebnej kampani na jeho billboardoch objavil vizuál tržnice vyhotovený architektami pre Mesto Sereď.  Mesto Sereď architektonickej kancelárii nie malými finančnými prostriedkami za toto aj zaplatilo.

Toto bolo  kandidátovi Tomčányimu vyčítané aj verejne na sociálnych sieťach.

- Článok pokračuje pod reklamou -

Použitie vizuálu Mestskej tržnice  vyhotoveného pre Mesto Sereď a zaplateného Mestom Sereď v kampani súkromnej osoby Martina Tomčányiho na post primátora Mesta Sereď, bolo teda kritizované aj verejne.

Martin Tomčányi sa ale nepoučil. Asi si myslí, že on môže všetko…

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. Myslím si že sa jedná o obyčajnú sprostú zlodejinu a zneužitie právomoci verejného činiteľa. Osobne som sa architekta Krála pýtal či si od neho Tomčányi pýtal súhlas alebo niečo podobné na použitie vizuálu tržnice vo svojej volebnej kampani. Povedal mi jednoznačne že nie a o použití vizuálu sa dozvedel až z bilbordu. A pokiaľ viem tak za všetky práce súvisiace s projektovaním to znamená aj vizuálov zaplatilo mesto nie Tomčányi. Ale on v tom asi problém nevidí

 2. Myslím si že sa jedná o obyčajnú sprostú zlodejinu a zneužitie právomoci verejného činiteľa. Osobne som sa architekta Krála pýtal či si od neho Tomčányi pýtal súhlas alebo niečo podobné na použitie vizuálu tržnice vo svojej volebnej kampani. Povedal mi jednoznačne že nie a o použití vizuálu sa dozvedel až z bilbordu. A pokiaľ viem tak za všetky práce súvisiace s projektovaním to znamená aj vizuálov zaplatilo mesto nie Tomčányi. Ale on v tom asi problém nevidí

 3. Že neoprávnene užívajú a poškodzujú cudzí majetok, to je už roky známe. Napr. bytovku na Dolnomajerskej ulici postavili bez pivníc a ako náhradu postavili pivnice oproti bytovke, ako protiatomové kryty. Pri odpredaji bytov, museli obyvatelia bytovky si okrem bytu kúpiť i pivnicu, bez nej byt nechceli predať. Ale paradoxom je, že mesto si na pivnice dali basketbalové koše, kam chodia hrať z celého okolia. Na požiadanie aby koše odstránili, to odmietli s tým, že pivnice sú ich. Okrem toho, keď napadne sneh, tak isto sa z celého okolia chodia s deťmi sankovať. P. Krajčovič povedal, že opravu, alebo rekonštrukciu pivníc si máme zaplatiť sami z fondu opráv. Okrem iného, až keď teraz sa zosúva svah vidieť, ako to bolo urobené, že neboli vôbec omietnuté, ale na steny nahrnutá zemina. Aj tak sa dám. Ale nápravy sa nemôžete dovolať, lebo oni sú nedotknutiteľní.

 4. Že neoprávnene užívajú a poškodzujú cudzí majetok, to je už roky známe. Napr. bytovku na Dolnomajerskej ulici postavili bez pivníc a ako náhradu postavili pivnice oproti bytovke, ako protiatomové kryty. Pri odpredaji bytov, museli obyvatelia bytovky si okrem bytu kúpiť i pivnicu, bez nej byt nechceli predať. Ale paradoxom je, že mesto si na pivnice dali basketbalové koše, kam chodia hrať z celého okolia. Na požiadanie aby koše odstránili, to odmietli s tým, že pivnice sú ich. Okrem toho, keď napadne sneh, tak isto sa z celého okolia chodia s deťmi sankovať. P. Krajčovič povedal, že opravu, alebo rekonštrukciu pivníc si máme zaplatiť sami z fondu opráv. Okrem iného, až keď teraz sa zosúva svah vidieť, ako to bolo urobené, že neboli vôbec omietnuté, ale na steny nahrnutá zemina. Aj tak sa dám. Ale nápravy sa nemôžete dovolať, lebo oni sú nedotknutiteľní.

 5. Smiešne že takýto článok vlastne vznikol. Tu na každom billboarde blázon z TT z Trnavy hovorí že vybavil 200 eur pre dieťa. Čo je primitívne klamstvo a týmto svinstvom oblepil celé SvK.
  Nehovoriac o iných politikov.

  Jediné čo ma utvrdili v tomto článku je že mu dáme Tomčanymu hlas len preto aby ďalšie roky tu bolo o čom písať 😉

 6. Smiešne že takýto článok vlastne vznikol. Tu na každom billboarde blázon z TT z Trnavy hovorí že vybavil 200 eur pre dieťa. Čo je primitívne klamstvo a týmto svinstvom oblepil celé SvK.
  Nehovoriac o iných politikov.

  Jediné čo ma utvrdili v tomto článku je že mu dáme Tomčanymu hlas len preto aby ďalšie roky tu bolo o čom písať 😉

 7. Dvaja seredsky tragedi Kurbel a Majko zase utocia. Nenasli nic nove tak pouzivaju clanky spred 4 rokov. Uzasne, tlieskam :D. Ak bude Tomcany kandidovat urcite volim jeho. Vela ludi by ho volilo zase. A ako pisu predomnou, bilboardy sasa z Trnavy nikto nekomentuje vsak velky „novinar “ Majko, to sa nehodi. Matovic Budaj forewer 😀 😀 😀 . PS: aby som nezabudol Palko Kurbel kedy ohlasis uz tu kandidaturu, stale cakam a nic. Daj sem daky clanocek nech sa mozem k nemu vyjadrit. Pozname sa osobne a nikdy by som ta nevolil. To radsej Tomcanyho, alebo hocikoho ineho.

 8. Dvaja seredsky tragedi Kurbel a Majko zase utocia. Nenasli nic nove tak pouzivaju clanky spred 4 rokov. Uzasne, tlieskam :D. Ak bude Tomcany kandidovat urcite volim jeho. Vela ludi by ho volilo zase. A ako pisu predomnou, bilboardy sasa z Trnavy nikto nekomentuje vsak velky „novinar “ Majko, to sa nehodi. Matovic Budaj forewer 😀 😀 😀 . PS: aby som nezabudol Palko Kurbel kedy ohlasis uz tu kandidaturu, stale cakam a nic. Daj sem daky clanocek nech sa mozem k nemu vyjadrit. Pozname sa osobne a nikdy by som ta nevolil. To radsej Tomcanyho, alebo hocikoho ineho.

 9. pan tomcanyi ked budete kandidovat mate moj hlas aj celej mojej rodiny, a to nas je pozehnane! he he he

 10. pan tomcanyi ked budete kandidovat mate moj hlas aj celej mojej rodiny, a to nas je pozehnane! he he he

 11. seredani vy ste kokoty ked nevidite jako ukradol to čo ste zaplatili vy!!!!!!!!!!!!!!!

 12. seredani vy ste kokoty ked nevidite jako ukradol to čo ste zaplatili vy!!!!!!!!!!!!!!!

 13. Majko alebo Kurbel vám dajú fakty do huby a vy na nich nadávate, poprípade vás to nezaujíma. Debilita v Seredi nemá obdobu. Preto sa tam nič nemení už roky. Seredský sprostý ľud ďakuje za akože opravené chodníky pred voľbami. Príkladov je veľa. Tupci choďte sa pozrieť hocikam mimo Serede ako sa to robí. A ten program na jarmoku?? Totálna trápnosť a 5 stánkov so šmelinarmi. Nikdy už jarmok neorganizujte. Prehnité smradľavé mesto a môže za to vedenie, ktoré ste si zvolili. A ešte sa dáte ojebavat ďalej,pretože lincujete toho, kto ukazuje na ojeby a toho kto ich robí by ste najradšej vyfajcili keby z toho niečo máte. Seredská Tupá luza čo si nevidí kúsok od nosa.

 14. Majko alebo Kurbel vám dajú fakty do huby a vy na nich nadávate, poprípade vás to nezaujíma. Debilita v Seredi nemá obdobu. Preto sa tam nič nemení už roky. Seredský sprostý ľud ďakuje za akože opravené chodníky pred voľbami. Príkladov je veľa. Tupci choďte sa pozrieť hocikam mimo Serede ako sa to robí. A ten program na jarmoku?? Totálna trápnosť a 5 stánkov so šmelinarmi. Nikdy už jarmok neorganizujte. Prehnité smradľavé mesto a môže za to vedenie, ktoré ste si zvolili. A ešte sa dáte ojebavat ďalej,pretože lincujete toho, kto ukazuje na ojeby a toho kto ich robí by ste najradšej vyfajcili keby z toho niečo máte. Seredská Tupá luza čo si nevidí kúsok od nosa.

 15. Majko nekandiduje a nekradne z vašich peňazí. Začnite premýšľať ak máte čím.

 16. Majko nekandiduje a nekradne z vašich peňazí. Začnite premýšľať ak máte čím.

 17. Tomčányiho veru nemusím, ale dať sem článok, ktorého obsah je 4 roky starý..? To je načo?

 18. Tomčányiho veru nemusím, ale dať sem článok, ktorého obsah je 4 roky starý..? To je načo?

 19. Najahšie je stále hľadať burinky popri cestách a chodníkoch… činy však za pána primátora hovoria same – je to šľachetný a reprezentatívný človek hodný svojej funkcie 👍🌈

 20. Najahšie je stále hľadať burinky popri cestách a chodníkoch… činy však za pána primátora hovoria same – je to šľachetný a reprezentatívný človek hodný svojej funkcie 👍🌈

 21. Pravdaže, tí, ktorí z jeho „vládnutia“ profitovali, musia si ho brániť a aby v nových voľbách bol úspešný si ho budú voliť, aby mali aj oni z toho nejaké zisky. Ruka ruku umýva. A tých, čo z toho majú, nie je málo.

 22. Pravdaže, tí, ktorí z jeho „vládnutia“ profitovali, musia si ho brániť a aby v nových voľbách bol úspešný si ho budú voliť, aby mali aj oni z toho nejaké zisky. Ruka ruku umýva. A tých, čo z toho majú, nie je málo.

 23. pre úspech 27. júna 2022, 20:38, zavidis?? ze ty nemas ziadneho kandidata, chod si radsej umyt aj tu tvoju hlavu nech sa preberes

 24. pre úspech 27. júna 2022, 20:38, zavidis?? ze ty nemas ziadneho kandidata, chod si radsej umyt aj tu tvoju hlavu nech sa preberes

 25. seredan a jojco, kandidujte! Budete mať možnosť uplatniť svoju „MÚDROSŤ“ aj činmi, čo nás všetkých ohúria.

 26. seredan a jojco, kandidujte! Budete mať možnosť uplatniť svoju „MÚDROSŤ“ aj činmi, čo nás všetkých ohúria.

 27. Vieš, čo ma môžeš…Snáď, by si sa ty mal prebrať, nemyslíš?

 28. Vieš, čo ma môžeš…Snáď, by si sa ty mal prebrať, nemyslíš?

 29. iba tupcom nevadí že niekto kradne to čo zaplatilo mesto z peňazí nás všetkých a keďže vám niet pomoci tak vám treba

 30. iba tupcom nevadí že niekto kradne to čo zaplatilo mesto z peňazí nás všetkých a keďže vám niet pomoci tak vám treba