Krošlákove firmy dlhujú mestu desiatky tisíc Eur. Poslancov mesta na mestský pozemok nevpustil.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

… alebo:

Kto má pod kontrolou majetok Mesta Sereď a obmedzuje v práci poslancov mesta?

Zisťujeme informácie. Áno, malo by to byť Mesto Sereď – je tomu ale skutočne tak?

Kto urobil z poslancov blbcov stojacich pred bránou na mestský majetok

No, poslanci MsZ Fačkovcová a Irsák  sa na odovzdávanie majetku mesta ohlásili s dostatočným predstihom, zbytočne. Napriek tomu, že termín bol o 10:00 hodine a oni prišli včas (dokonca v predstihu), právnička Vargová, zástupca MP Sokol a nájomca Krošlák už boli v objekte za zamknutou bránou. Poslankyni Fačkovcovej právnička v telefóne oznámila, že Krošlák nesúhlasí s ich prítomnosťou na pozemku Mesta Sereď pri jeho odovzdávaní.

- Inzercia -

Firmy vedené Krošlákom nechávajú Mestu Sereď dlhy rádovo v desiatkach tisíc Eur, znečistený mestský pozemok a neznáme množstvo nespracovaného a nevytriedeného BRO, ktorý sa na mestskom pozemku už dávno nemal nachádzať.

Prečo neboli poslanci vpustení do objektu na nehnuteľnosť patriacu Mesto Sereď?

Vedenie Mesta Sereď a Mestský úrad – nemí, hluchí a slepí

Niekoľko pokusov kontaktovať vedenie Mesta Sereď bolo neúspešných. Konkrétne sme sa pokúšali telefonicky spojiť:

  •     právnička MsÚ  JUDr. Ing. Vargová – mobil cez pracovnú dobu nedvihla
  •     viceprimátor, poslanec MsZ a hovorca Bc. Ľubomír Veselický – služobný mobil cez pracovnú dobu nedvihol
  •      hovorkyňa MsÚ č. 2  – Mgr. Zuzana Slahučková – mobil počas pracovnej doby nedvihla
  • stále nájomca mestskej nehnuteľnosti rovnako svoj mobil nedvihol

Nemali sme sa teda ako dopracovať k informáciám, ktoré by nám ozrejmili stav, ku ktorému došlo.

Krátko po odmietnutí vpustiť poslancov na mestský pozemok, sa v štúdiu osobne zastavila poslankyňa MsZ Fačkovcová a poskytla občanom svoje aktuálne stanovisko na kameru.

Nechceme uverejniť informácie len z jednej strany a tak trpezlivo budeme zisťovať  ďalšie informácie. Následne prinesieme ucelenejší materiál.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články