Ján Kuciak a Martina Kušnírová – zavraždení 21. februára 2018
Ján Kuciak a Martina Kušnírová – zavraždení 21. februára 2018
ISSN 1337-8481
© SeredOnLine.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom. Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané. Logo a názov novín: © Miloš Majko Noviny sú aktualizované priebežne. Články uverejnené na SeredOnLine.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou. Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.





A ani nikdy nezabudneme!
Kocner sa velmi boji prezradit zadavatela. Bude navzdy ticho.
Možno sa dozvieme pravdu.
Ja už som zabudol. A každý slušný občan tiez ! Ale na čo nezabúdame je genocída zo strany Izraelu na palestinčaoch
Dobry obcan 21. februára 2026, 10:47
Opäť prorusská propaganda! Pravdepodobne platený russký trol.
Kocner z Hascakom sa pred popravou Jana a Martiny bavili o odje*bani curaka. Organom stacilo Hascakovo vysvetlenie, ze sa to netykalo vrazdy. Nim sa nikto nikdy uz zaoberat nebude. Je prilis mocny.
Špinavé konšpiračné teórie nepomôžu nikomu.
Nicholson a Lipšic…
Nič nemajú na kočnera iba samé nepriame hlúposti (Domnienky).
Roman aj tvoja inteligencia bude len domnienka. Žiadny priamy dôkaz neexistuje.
Kuciak a Nicholson spolupracovali na gorile, gorila bola o Dzurovi. Nicholson sa po vražde vyparil, čudné, či nie?
Anonym 21. februára 2026, 16:36…vyšetrovanie Gorilly zastavil dávno pred vraždou Kováčik – tam sa pýtaj prečo….
Kuciak mal naopak rozpracované prepojenie Smeru (Trošková a Jasaň) na taliansku mafiu…
Pre: Anonym 21. februára 2026, 14:27 stačí si vypočuť záverečnú reč prokurátora a budeš sa rehotať pol hodiny.. mňa neurazis mňa dokážeš len zaujať 🫵 potom ti poviem prečo.
Roman, kto sa môže rehotať po zavraždení dvoch nevinných mladých ľudí???
Napríklad ak by si bol sociopat ako ja 🥰