KR PZ Trnava |MM| Trnavskí a galantskí policajti sa od noci zo stredy na štvrtok nezastavili a na objasnení brutálneho napadnutia vodiča taxislužby, ktorý sa stal v meste Sereď, intenzívne pracovali. Dnes už mladí muži čelia obvineniu.
Dvaja 17 roční muži mali krátko pred polnocou nastúpiť do vozidla taxislužby. Po tom, ako ich 48 ročný vodič odviezol k miestnemu kempingu, ho mali fyzicky napadnúť. V útoku potom mali pokračovať aj mimo auta. Po skutku mali z vozidla zobrať mobilné telefóny a peňaženku s menšou hotovosťou.
Taxikár pri útoku utrpel množstvo vážnych zranení, vrátane 13 bodných rán ohrozujúcich životne dôležité orgány.
Policajti začali ihneď po možných páchateľoch pátrať, pričom sa ich podarilo nájsť bratislavským policajtom v piatok, krátko pred 18:00 h.
OBVINENIE PADLO ZA OBZVLÁŠŤ ZÁVAŽNÝ ZLOČIN
Vyšetrovatelia trnavskej krajskej kriminálnej polície obvinili dvojicu, na základe získaných dôkazov, z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu, spáchaného spolupáchateľstvom. Zároveň spracovali podnet na podanie návrhu, aby boli stíhaní väzobne.
„VÝLET“ POD DOZOROM KUKLÁČOV
Dnes kriminalisti spolu s trnavskými PPÚčkarmi eskortovali obvinených do Bratislavy, kde vykonali ďalšie potrebné procesné úkony.
STAČILI MINÚTY A MUŽ BY ZOMREL
Policajti zo Serede a Šoporne si počas nočnej služby všimli podozrivé vozidlo. Pri jeho kontrole zistili, že sa vo vnútri nachádza zranený muž. Okamžite privolali na miesto RZP a snažili sa mužovi pomôcť. Podľa slov lekára mu tým, že vďaka nim sa k nemu pomoc dostala včas, zachránili život.
Súvisiace články:
Mimoriadne pátranie po 2 mladíkoch! Mali brutálne zaútočiť na taxikára v Seredi – AKTUALIZOVANÉ








postavit k stene a puk!
Tak keď už sú obvinený za obzvlášť závažný zločin, tak hoci aj že sú mladiství, môžu výnimočne vraj dostať oveľa viac ako by inak dostali. No chlapci po vytriezvení z omamných látok ktoré vraj užívali, po vrátení sa na miesto činu kde sa im to opäť všetko premietlo a nočných morách ktoré ich po tom nechutnom čine musia ustavične sprevádzať, snáď dostanú exemplárne tresty ako bonus. A to nech sa ešte modlia aby taxikár prežil keďže stále vraj bojuje o život. Tomu samozrejme držím palce aby mal toľko síl, že boj o svoj život v nemocnici vyhrá keďže mu sedí palce neuveriteľné množstvo ľudí. Takto zničiť pre pár drobných sebe mladosť, ale predovšetkým hlavne nevinnému človeku a jeho rodine celý život, hlava naozaj neberie .
Max 10 rokov a po 2/3 pôjdu von…
Klasicky metamfetaminovy zlocin. Bez akejkolvek racionality a uplne mimo ludskej moralky. To je na narkomanoch nebezpecne. Uzivaju latku, ktoru cez vojnu davali vojakom na oboch stranach, najma tankistom a letcom, aby tri dni nespali, nejedli, nepili a necitili ziadne ludske emocie. Pohybuju sa medzi nami ludia uplne mimo ludskej moralky. Je nutne ist po kazdom jednom vyskyte tej drogy v nasej spolocnosti. Nech Pan Boh ochranuje zivot a rodinu toho skveleho cloveka a otca rodiny po vela dalsich rokov.
RASTÍK, DRŽÍME TÍ PALCE,TY TO DÁŠ
RASTÍK, DRŽÍME TÍ PALCE,TY TO DÁŠ
Toto je v Campingu, presne oproti lúke, takže ten pán čo hovoril, že oproti jeho domu a deti nevedeli spať klamal? Veď tam nie je žiadny dom!A ešte povedal, že jeho kamarát to bol, pomáhať čo nešiel, keď to bolo pred jeho domom, také čudné je to…Ale každopádne je to jedno,hlavne že ho policajti zachránili a žije,nech sa skoro uzdraví.
Obesit…