back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Zlodeji sa v noci vlámali do garáže v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď | V noci došlo na Novomestskej ulici k vlámaniu do garáže. Neznámi páchatelia si podľa dostupných informácií odniesli nový elektrobicykel a motocykel ČZ 175.

Na miesto bola  privolaná hliadka štátnej polície, ktorá udalosť zadokumentovala.

Ak niekto v nočných hodinách spozoroval na Novomestskej ulici alebo v jej okolí podozrivé osoby či vozidlá, prípadne má informácie o pohybe odcudzeného elektrobicykla alebo motocykla ČZ 175, môže ich oznámiť na linke 158 alebo na najbližšom policajnom oddelení.

O stanovisko k prípadu sme požiadali KR PZ v Trnave. Po jeho doručení budeme článok aktualizovať.

autor foto: čitateľ

Páčil sa vám tento článok?

spot_imgspot_img
- Inzercia -spot_img
-spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality

- Inzercia -spot_img

Sponzorované