back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Slovenská pošta ukončuje prevádzku pošty v obci Šintava

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -

Vážení občania,
Slovenská pošta informovala obec Šintava, že od 1. júla 2026 dôjde k ukončeniu prevádzky pobočky Pošta Šintava na adrese Šintava 26.

Podľa vyjadrenia Slovenskej pošty je tento krok súčasťou transformácie a optimalizácie pobočkovej siete v reakcii na dlhodobý pokles využívania tradičných poštových služieb.

Poštové služby však budú pre občanov naďalej zabezpečené: prostredníctvom poštových doručovateľov priamo v obci, ako aj cez nástupnícku pobočku Pošta Sereď 1, Poštová 1160/9.

Bez zmeny zostáva:
– doručovanie listových zásielok, doporučených a úradných zásielok, balíkov či poistených zásielok,
– každodenné doručovanie poštovými doručovateľmi a kuriérmi.

Príloha:

Informácia o zmene poskytovania poštových služieb v obci Šintava: Informácia o zmene poskytovania poštových služieb v obci Šintava

- Článok pokračuje pod reklamou -

 

zdroj: FB/Šintava – spoločne rozvíjame obec, sintava.sk
spot_imgspot_img
- Inzercia -spot_img
-spot_img

Ďalšie články

  1. Tam asi aj tak nikto nechodil. Veď na čo keď kúsov v Seredi je pošta.

    1
  2. Optimalizácia. Ďakujeme, druckerko. Aj niektorých politikov by mohli optimalizovať, čiže zatvoriť.

    9
  3. Nuž milá hrdá Šintava, máte 1709 obyvateľov a zrušili vám vlastnú poštu, Sereď ma 15017 musí si vyjsť tiež z jednou poštou….. Nuž chodíte do práce do Seredi, do Kauflandu, Lidlu, na železničnú stanicu atd…. Budete aj na poštu, čo už…

  4. V buducnosti bude aj tak Sintava a D.Streda sucastou Seredi a usetria sa platy pre zbytocnych starostov

    Toto je jedina moznost ako Slovensko usetri kopec penazi

    3
  5. Ale veď v spájaní je budúcnosť a zmysel, nie v delení…. Aj tak vo všetkom chodia do Serede, ako bolo spomenuté už, aj všetky iné nalezitosti na mestský úrad Sereď, či stavebný odbor, školský…. Inak by fungovala potom spolu Sereď, Šintava, Dolná Streda… Nuž rozhodli sa…

    1
  6. Možno týmto krokom konečne donútia, ľudí a by sa konečne naučili pracovať s IB, zriadili si elektronickú schránku, pripadne aspoň si zadali príkazy na platby hoci aj za pomoci detici známych (u starších občanov) uelsetria cestu na postu a ešte aj na poplatkoch a to dosť výrazne…

  7. Irónia je, že pošta síce zníži náklady, ale použije to najskôr na odmeny manažérov. Namiesto rozumnej investície. Poštu ešte žiadny nominant nikto normálne neviedol.

    3

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality

- Inzercia -spot_img

Sponzorované