901. ženijný prápor Sereď | V dňoch od 16. februára 2026 do 20. februára 2026 sa uskutoční odborný výcvik ženijných jednotiek vo výcvikovom priestore Váh. Počas výcviku je plánovaná imitačná streľba a dymovnice v časovom období od 07:00 hod. do 15:00 hod. počas celého obdobia výcviku.
Ochrana životného prostredia počas cvičenia bude zabezpečená v súlade s platnou legislatívou SR pre ochranu životného prostredia. Na výcvik na cvičisku Váh budú využívané len priestory vyznačené na obrázku č.:1. Priestory využívané na výcvik budú po ukončení cvičenia uvedené do pôvodného stavu.
Bližšie informácie ohľadom výcviku nás môžete kontaktovať na tel. čísle +421 960 386 232.






naco je to dobré ?
Zase vsetko bude zajebane od oleja,vsetko rozryju jak krti.
Nuž, treba sa sem tam pozrieť aj do histórie. Chlapci zelení boli veľmi , veľmi uznávaní a oceňovaní prí záplavách na Slovensku. Napríklad – Rok 1972: Cez Bošácu a Drietomu prešla záplavová vlna. Tam sa realizovala zdatnosť vojačikov zo Serede. Alebo rok 1965 – jún Číčov a bohužiaľ mnohé ďalšie udalosti. Vnútornú úlohu armády bolo cítiť na každom kroku. Takže tak, písať hlúposti v dnešnej dobe je pre mnohých koníčkom. Tešte sa , že vojaci zo Serede sú známi po celom svete.
Ano,ano,boli znami a jak sa vedeli najebat v Slovane,lietali jak delove gule.
Anonym 11. februára 2026, 20:04
Co bolo bolo, terazky je vsetko uplne ine.
armada groove