back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Mestský amfiteáter bude aj tento rok počas prázdnin premietať ZDARMA

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Mestský amfiteáter aj tento rok bude počas prázdnin premietať ZDARMA. Na mesiac JÚL sú naplánované dva premietacie večery.

Vojna Policajtov

termín: piatok 12.7.2024 o 21:30 hod.

vstup: ZDARMA

pozor: nevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokov

Dávid proti Goliášovi asi tak by sa dal opísať boj, ktorý povedie kapitán Miky Miko (Alexander Bárta), samotársky policajný operatívec, ktorý sa zručne pohybuje na hrane zákona v divokej atmosfére východoslovenského podsvetia začiatkom 90. rokov. V krehkej symbióze tu nažívajú lokálne mafiánskej gangy kryté tajnými dohodami so SIS, podnikatelia a miestna polícia – štedro odmeňovaná za privieranie očí pred zločinmi. Prostredie Mika vyformovalo tak, aby nikomu neveril. Ale keď mu je pridelený systému “neposlušný” partner Igor Molnár (Juraj Loj), zistí, že sú v mnohom podobní. Sú súčasťou mechanizmu, ktorý chcú zmeniť, pretože ich viac nebaví chytať zločincov, ktorí budú na druhý deň prepustení – aj s usvedčujúcimi dôkazmi. Reakcia ohrozeného systému však na seba nenechá dlho čakať a spustí sa sled udalostí, ktorý sa na polceste končí tragédiou. Ako to bude na ďalšej ceste, to uvidia diváci až na veľkom plátne. Hovorí sa ale, že pomsta je najlepšia motivácia, hoci niekedy prehra môže znamenať istú smrť. Vo filme uvidíte napríklad aj populárneho rapera Patrika “Rytmusa” Vrbovského, ktorý si zahral dôležitú rolu bossa mafiánskeho gangu, ale aj Adyho Hajdu, Roba Jakaba, Anežku Petrovú, Mariána Mitaša a mnoho ďalších skvelých slovenských hercov.

- Článok pokračuje pod reklamou -

Barbie

termín: 26.7.2024 o 21:30 hod.

vstup: ZDARMA

Žiť v krajine Barbie znamená byť dokonalou bytosťou na dokonalom mieste. Pokiaľ nemáte existenčnú krízu. Alebo nie ste Ken.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články