back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Výjazdy hasičov v súvislosti s nepriaznivým počasím počas tejto noci

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM|  V súvislosti s nepriaznivou poveternostnou situáciou v priebehu dňa 26. júna 2024 (od 6:00 hod.)  do 27. júna 2024 (do 6:00 hod.) zasahovali príslušníci Hasičského a záchranného zboru a členovia dobrovoľných hasičských zborov obcí v Trnavskom kraji celkom 35-krát. Okresné riaditeľstvo HaZZ v Senici vykonalo 4 výjazdy, Okresné riaditeľstvo HaZZ v Piešťanoch 4 výjazdy, Okresné riaditeľstvo HaZZ v Galante 1 výjazd a Okresné riaditeľstvo HaZZ v Trnave 1 výjazd.

Členovia dobrovoľných hasičských zborov miest a obcí Sládkovičovo, Jahodná, Križovany nad Dudváhom, Vlčkovce, Veľké Kostoľany, Voderady, Veľká Mača, Jelka, Tomášikovo, Váhovce zasahovali  1-krát, obcí Vrbové, Prietrž a Sobotište 2-krát,  obce Jablonica 4-krát a mesta Senica 5-krát.

Hasiči odstraňovali popadané a naklonené stromy z cestných komunikácií, ktoré ohrozovali premávku či odčerpávali vodu z pivničných priestorov rodinných a obytných domov.

Celkom zasahovalo 29 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru a  111 členov dobrovoľných hasičských zborov miest a obcí. Na zdolanie nepriaznivej poveternostnej situácie bolo nasadených 37 kusov hasičskej techniky.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie