back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Starostka Šintavy Režnáková manipulovala so zverejnením videa z rokovania OZ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Už sme na problém upozornili aj verejne na poslednom rokovaní OZ v Šintave. Starostke Režnákovej sme dali priamu otázku, či ona úmyselne a cielene pozdržala zverejnenie videozáznamu z rokovania predchádzajúceho zastupiteľstva. Na otázku odpovedať nechcela a nielen pred nami, ale aj poslancami OZ a občanmi sa vytáčala  ako sopľavá puberťáčka prichytená pri fajčení s kamošmi.

Vychádzajúc z najpravdepodobnejšieho dôvodu a obsahu neskôr zverejneného videozáznamu, vyjadrení starostky a aj právnika a samozrejme ďalších dôkazov, ktorými disponujeme, si môžeme dovoliť verejne napísať, že starostka Režnáková skutočne manipulovala so zverejnením videa a to až do momentu, pokým dohoda s prepustenou zamestnankyňou nebola zamestnankyňou podpísaná.

Pripomíname aj primitívne reči starostky týkajúce sa bývalej zamestnankyne, ktorú spolu s obcou  zaplateným právnikom  nedokázala prepustiť tak, aby to obec nestálo výrazne viac, ako 10 000 Eur. A to vlastne môžu byť občania radi, že obec vďaka nekompetentným až amatérskym rozhodnutiam volených zástupcov, už tradične nepríde o desiatky tisíc Eur.

Prepustená zamestnankyňa Klčová sa na ďalšom zastupiteľstve voči výrokom starostky bránila.

Starostka Režnáková evidentne nezvláda funkciu a jej ego výrazne prevyšuje jej manažérske kvality – o morálke nehovoriac.

Na mieste je otázka – prečo poslanci OZ zvýšili plat starostke? Kto by v súkromnej firme bol odmeňovaný za nehospodárne vynakladanie firemných peňazí, za chyby, hlúposť, aroganciu a neschopnosť?

- Článok pokračuje pod reklamou -

Možno by si pani starostka mala prehrať videozáznam s rozhovorom, ktorý nám poskytla na prvom rokovaní OZ, kedy bola ustanovená do funkcie po prvý raz.

Sľubovala síce hodne, no vie dnes niekto, čo vlastne splnila?

Ak sa niekomu zdá manipulácia so zverejnením videozáznamu nepodstatnou, ako občan by som jej konanie nepodceňoval. V tomto prípade totiž podlo neváhala konať vlastne vo svoj prospech (zodpovednosť za prepustenie je na nej), ako konala, koná a konať bude v budúcnosti?

Vlastne, vo využití dotácie na osadenie obrubníkov pred jej domom, to občania majú možnosť vidieť.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články