back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

ABBA Symphonic Show v Seredi priniesla legendárne hity so symfonickým orchestrom VIDEO + FOTO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

V sobotu 22. júna sa amfiteáter v Seredi stal dejiskom jedinečnej hudobnej udalosti pod holým nebom. ABBA Symphonic Show priniesla nezabudnuteľný zážitok, keď najväčšie hity legendárnej skupiny ABBA ožili v sprievode symfonického orchestra. Na tomto výnimočnom koncerte vystúpili okrem štyroch sólistov aj HAPPYBAND ORCHESTRA a Filharmónia Bohuslava Martinů zo Zlína. Na jednom pódiu vystúpilo viac ako 45 umelcov.

ABBA je jednou z najúspešnejších hudobných skupín na svete a jej hity stále rezonujú medzi fanúšikmi. ABBA Symphonic Show je jedinečným koncertom, ktorý spája najväčšie hity skupiny so symfonickým orchestrom v originálnych aranžmánoch, špeciálne vytvorených pre túto kombináciu symfonickej a rockovej hudby. Speváci podali skutočne profesionálny výkon. Navyše, kostýmy umelcov boli vernými napodobeninami tých, ktoré nosili pôvodní členovia skupiny ABBA, čo ešte viac umocnilo autentickosť a nostalgiu celej show. Jedným z najzaujímavejších momentov koncertu bolo zistenie, že blondínka medzi speváčkami je už 22 rokov manželkou dirigenta a ich syn – čerstvý maturant, je tiež jedným zo spevákov.

Diváci si užívali atmosféru a často spievali refrény spolu s umelcami. Neskôr sa mnohí z nich nechali uniesť rytmom a začali tancovať, čím dotvorili nezabudnuteľný zážitok z celého večera.