back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Tragédia v jednej z firiem v Seredi – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Sereď | V jednej z firiem v Seredi malo dnes predpoludním u jedného zo zamestnancov  prísť k pracovnému úrazu s tragickými následkami.

Zamestnanci firmy mali byť pustení domov.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR PZ Trnava

Sereďskí policajti boli dnes ráno, krátko po 9:00 hod. privolaní do areálu firmy v Seredi, ktorá sa zaoberá lisovaním kovov, kde malo dôjsť k smrteľnému pracovnému úrazu zamestnanca.

Pri páde ťažkej kovovej formy mal 51 ročný muž utrpieť zranenia, ktorým žiaľ na mieste podľahol.

- Článok pokračuje pod reklamou -

Presné okolnosti, za ktorých došlo k tejto tragédii sú predmetom vyšetrovania.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. To je také tajné, o ktorú firmu sa jedná? Pozostalým vyjadrujem úprimnú sústrasť 😥.

  0
 2. Aj ja som pred rokmi v Binderi oživoval s kolegami kolegu čo dostal infarkt. Žiaľ bolo neskoro :(. Úprimnú sústrasť celej rodine.

  3
 3. Pre anonym, lebo všetko každý hneď zisťuje a reči asi to asi to je choré. Tak isto pre komenty hore čo má spoločné oživovanie s takúto tragédiu. Je to veľmi smutné.

  3
 4. Takto naco riešite veci do ktorých vás nič nieje bola to nehoda, úprimnú sústrasť celej rodine 😟

 5. Tú firmu ozaj uviesť mohli. Viacerím nám pracuje x známych v seredských firmách, teraz pol mesta má sedieť so strachom alebo obvolávať každú jednu osobu, či je ok?
  Každopádne rodine, priateľom a kolegom vyjadrujem úprimnú sústrasť.

  5
 6. A preto sa raduje, že si dnes môžeme zamastiť hubu cigánskou a spláchnuť to kofolku a pivendom
  c’est la vie

  2
 7. Toto je výsledok vedenia dvoch debilov ktorí tam robia asi pol roka o výrobe v binderi vedia holý kokot poprepuštali ludí nabrali cudzincov a ženú ludí ako zduté kozy a chcú sa ukázať koľko eur ušetrili pre bindera tých by maly stíhat za nedbanlivost len rýchlo treba vyrábať nestíha sa toto už hádam pánovy binderovy otvoryý oči!!!! Nech si to vyžerú bezcharakterné hovadá. Dúfam že toto inšpektorát prace nezametie pod koberec a bude stíhat tie kompetentné prasce.

  61
 8. Čo je to za firmu ?no po bezpečnostnej stránke katastrofa hlavne keď ide okolo bezpečnostný technik sa usmieva ako debil

  3
 9. Načo sú také informácie, keď nezverejnia ani názov firmy? Komu pomôže tá „politická korektnosť“?

  7
 10. Keď ti jebne na hlavu 20tonová forma tak ti je vesta a prilba na 2 veci na nič a na kokot

  12
 11. Úprimnú sústrasť celej rodine .
  Aj železnica a mesto si koleduje o prúser. Každého ľudského života je škoda. Niektorí občania si nevážia svoj život. Dňa 18.júna pracovníci MÚ Sereď otvorili bránu na Železničnej ulici, ktorá doteraz bránila vstupu nepovolaným osobám do koľajiska. V prípade úrazu alebo smrti v tomto priestore nikto nedostane žiadne odškodné. Rušňovodič bude mať traumu na dokonca života. A parkovacia plocha je super na papieri. Zatiaľ sa tam podarilo zaparkovať max.15 vozidiel a nie 20 ako ukazuje parkovací plán.

 12. Pre OTROK Z BINDERU:
  verím pane,že budete prvý, ktorý sa dobrovolne prihlási vypovedať o celkovom fungovani spolocnosti, čo je tam zlé, kto konkretny ľudí tlači a naháňa,,a nie ze len vypisovať do online priestoru

  7
 13. Pracujem v binderi..je mi luto co sa stalo…poznal som ho dobre…uprimnu sustrast…a teraz k tej sprave co pisu..ze 2 debili prevzali vedenie…ano nie ze debili..ale kokoti….su tam polroka aj s topankami.a nerozumeju nicomu..jeden dava ppd karne ani nevie za co..druhy sa prechadza po hale a usmieva sa jak prijebanec…mudry jak radia…nahanaju ludi…buzeruju ich…cudujem sa ze mu tam nekdo neda na picu..uz vela nechybalo..a mal by monokel..picoviny riesi tabulky a nastenky ..rukavice davajte do cerveneho kosa..plast do zlteho..pol firmy poprepustali..lebo zevraj setria..nabrali tam vietnamcov..srbov…zrusili 4 zmenku..uz su iba na 2 zmeny…z 1300e zarabaju 850e…toto je vedenie v binderi..ja byt majitelom a stane sa to co sa stalo…v momente skoncili a basa.len majitel vidi len peniaze…zgrlos…a garantujem vam ze z tohoto nebude nic….zametu to pod koberec..da tam nejake tisice a bude…toto sa za stareho vedenia nerobilo.ludia chodili do prace veseli s radostou..a este jedna vec..ak ste chory a idete na pnku..tak normalne volaju doktorke.aby nedavala pnky..lebo nema kto robit…

  16
 14. Pre Anonym 19.03 Pravda bolýýý. Určite nebudem sam keď prídu prvý sa prihlásim a všetci z vedenia budete chodiť ako bobinovci len nohy vám budú z ich prdeli trčat sledovať čo kdo povie . Ivan ráno sa vydíme v práci a budem sledovať tie debilné vykrúcačky tých dvoch ubohých dementov.

  1
 15. Pre Anonym 19.03 Pravda bolýýý. Určite nebudem sam keď prídu prvý sa prihlásim a všetci z vedenia budete chodiť ako bobinovc