back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda na Cukrovarskej ulici v Seredi – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Sereď | Práve v týchto chvíľach došlo k dopravnej nehode na Cukrovarskej ulici v Seredi, v smere do centra mesta. Znížte rýchlosť a dávajte pozor oproti Kauflandu. Na mieste sa nachádzajú dve vozidlá Policajného zboru a havarované vozidlo.

Jazdite opatrne!

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ 14.6.2024 – vyjadrenie hovorkyne KR PZ Trnava k dopravnej nehode:

Policajti boli na základe oznámenia vyslaní na Cukrovarskú ulicu v meste Sereď. V popoludňajších hodinách tam malo dôjsť k zrážke dvoch osobných áut. Pri zrážke nedošlo k zraneniam osôb a policajti alkohol ani u jednej z vodičiek nezistili. Polícia vec eviduje ako škodovú udalosť.

Predchádzajúci článok
Ďalší článok
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. lebo postavili cinziaky cesty bez infastruktury! jak ten cinziak na krizovatke mladeznicka-cukrovarska. auta tam stavaju na hlavnej ceste a ked vychadzate z mladeznickej tak dolava nie je nic vidiet, otazka casu kedy to tam nejaky zavidnik napali do niekoho kto vychadza na cukrovarsku!

 2. Prečo stojí policajné auto na ceste v protismere a tvorí prekážku v premávke bez zapnutých smeroviek a majákov?

  2
 3. Lalo, ty by si mal byt Lolo. Za ním stojí ešte jedno a to ma zapnuté majáky a kryje aj to bez zapnutych… A je na vyhodnotení policajtov, čo je potrebné použiť aj na ďalšom vozidle majáky…

  5
 4. tiez sa pytam to iste – je tam nehoda, policajne auto statnej policie, z akeho dovodu nema zapnute majaky?

 5. išiel som okolo a to druhé s majákmi takmer nebolo vidieť zo strany toho bez majákov, takže mi to vyhodnotenie nepríde úplne ok (ako tvrdíš ty), je to pre bezpečnosť, aby sa nestala ďalšia nehoda, myslím si že zapnúť kľudne aj ďalšie nikomu neublíži

  1
 6. Milko úplne jednoducho to vie lebo keď svieti modrý tak nesvieti červený resp naopak a na fotke nesvieti ani jedna časť ani modrá ani červená!

  2

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img