back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Dom kultúry Vás pozýva na júnové podujatia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Dom kultúry Vás pozýva na najbližšie podujatia:

Spievankovo – Angličtina

Dátum: 10.06. 2024 o 17:00 hod.
Vstupné: 15,- eur
Lístky kúpite tu: Lístky

Zažite vílu Nezábudku (Mária Podhradská) a Píšťalku Tidlalku (Petra Dubayová) NAŽIVO. Čakajú na vás vtipné príbehy so spievankovskými kamarátmi, ktorých deti veľmi dobre poznajú. Zabavíte sa, zaspievate si, aj sa veľa naučíte – napríklad o zvieratkách, rodine, jedle, farbách, ľudskom tele alebo počítaní. Stretnete obľúbené postavy– Krajčíra Raka, Psa Policajta, živých snehuliakov… Prostredníctvom príbehov, rytmizácií a pesničiek si vaše deti môžu rozšíriť slovnú zásobu a naučiť sa aktívne komunikovať po anglicky. Koncert bude prebiehať v slovenčine, ale rytmizácia nových anglických slov a fráz a piesne budú v angličtine. Odnesiete si domov neopakovateľný zážitok. A čo je podstatné – aj pozitívny vzťah k učeniu sa cudzieho jazyka. Nezáleží totiž na tom koľko sa toho deti naučia, ale či ich učenie baví. A s nami vás to určite bude baviť aj malých aj veľkých. Koncert je vhodný pre deti od 2–10 rokov. Dĺžka koncertu 55 min, vstupenku potrebuje každý divák, bez ohľadu na vek. Odporúčame prísť 15 minút pred predstavením.

VIDIEK a POLEMIC

Dátum: 21.06. 2024 o 19:00 hod.
Vstupné: 20,- eur
Lístky kúpite tu: Lístky

- Článok pokračuje pod reklamou -

Príďte si 21. júna 2024 spríjemniť prvý jarmočný večer do amfiteátra v Seredi. Čakajú Vás koncerty známych slovenských skupín Vidiek a Polemic, bohatý program v celom areáli, široký sortiment občerstvenia, PopUp bars so špeciálnymi drinkmi a VIP zóna s pohodlným sedením a komfortom, ktorý si v piatok večer zaslúžite.

PROGRAM:
19:00 Otvorenie brán
19:00 Video-party set plný česko-slovenských hitov z rokov 1980-1990
20:30 Koncert skupiny Vidiek
21:30 Video-party set plný česko-slovenských hitov z rokov 1990-2010
22:00 Koncert skupiny Polemic
23:30 Záver

ABBA SYMFONIC SHOW

Dátum: 22.06. 2024 o 20:30 hod.
Vstupné: 29,- eur
Lístky kúpite tu: Lístky

ABBA SYMFONIC SHOW je koncertné spojenie najväčších hitov skupiny ABBA so symfonickým orchestrom v originálnom prevedení. Účinkujú: HAPPYBAND ORCHESTRA a Filharmónia Bohuslava Martinu Zlín (ČR). Výnimočná show – spojenie štyroch skvelých speváckych sólistov, sprievodnej hudobnej skupiny a symfonického orchestra! Viac ako 45 umelcov na jednom pódiu! Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého projektu.
Podujatie sa uskutoční v amfiteátri Sereď.

Ako som vstúpil do seba

Dátum: 23.06. 2024 o 20:30 hod.
Vstupné: 27,- eur
Lístky kúpite tu: Lístky

Muzikálový projekt RND a SĽUK-u. Autor sa rozhodne v jeden deň – len tak doslova vstúpiť do seba, zoznámiť sa s vlastným vnútrom, teda Jazykom, Zubmi, so Slinami, ktoré ho dopravia do Žalúdka, kde by stretol ubolený žalúdočný Vred v prítomnosti vyhrávajúcej rómskej kapely, prepadli by ho Parazity a ochránili Krvinky, vystrašili by ho nervózne Nervy, privandroval by aj do Srdca, kde by stretol tých, ktorých má v Srdci. Pamätlivá Pamäť by mu ukázala to, čo pozabúdal a na čo by zabudnúť nemal. Celou cestou by ho mala sprevádzať kamarátka Fantázia, ktorá cestujúcemu v sebe ponúkne od začiatku do konca nevídané a nečakané príležitosti….Pozývame divákov tohto nezvyčajného spoločného javiskového projektu RND a SĽUK-u na veľké spoločné a spoločenské scénické a fantazijné vandrovanie i uvažovanie o nás, o sebe a čase. Veď podobné výlety podnikáme s divadlom často. Podujatie sa uskutoční v amfiteátri Sereď.

Pozývame Vás aj na Seredský hodový jarmok, kde okrem vyššie spomínaných koncertov v amfiteátri Vás čaká:

- Článok pokračuje pod reklamou -

Pripravujeme:

Lucie Bíla – OPEN AIR 2024

Dátum: 01.09. 2024 o 19:00 hod.
Vstupné: 39,- eur
Lístky kúpite tu: Lístky

Od samého začiatku deväťdesiatych rokov ju môžeme sledovať vo väčšine významných muzikálov českej scény (Bedári, Záhrada rajských potešení, Dracula, Krysař). Jej domovskou scénou je Divadlo Ta Fantastika, ktorého je polovičná spolumajiteľkou spoločne s producentom Petrom Kratochvílom a kde účinkovala takmer tri roky v titulnej úlohe muzikálu Johanka z Arku, za ktorú dostala od Herecké asociácie Cenu Thálie 2000 v odbore „opereta, muzikál“. V divadle vystupovala v muzikáli Excalibur, kde stvárnila hneď dve úlohy: kráľovnú Ginevra a čarodejnicu Morganu. Vo februári 2005 uviedlo Divadlo Ta Fantastika muzikál Láska je láska, kde účinkuje Lucie v hlavnej úlohe bez alternácie a v októbri toho istého roku aj muzikál Elixír života. V októbri 2008 pri pravilo Hudobné divadlo Karlín premiéru muzikálu Carmen, veľkolepý pohľad v broadwayskom štýle. Aj tu Lucie účinkuje v titulnej úlohe, za ktorej stvárnenie je nominovaná muzikálovú komisiou Herecké asociácie na prestížnu cenu Thálie za rok 2008. Hviezdne obsadenie a nádherná hudba Franka Wildhorna prinášajú úžasný divadelný zážitok, aký Praha doteraz nepoznala. Prvýkrát v histórii tu bolo uvedené vo svetovej premiére dielo renomovaných broadwayských autorov! V oblasti popovej hudby vydala Lucie Bílá celý rad sólových albumov, s ktorými úspešne dobýva rebríčky tuzemských hitparád, a jej hity ako „Ave Maria“ „Láska je láska“, „Trouba“, „Esemes“ alebo „Miluji tě“ pozná takmer každý. Za osudové možno označiť stretnutie a dlhoročnú tvorivú spoluprácu s autorskou dvojicou Soukup / Osvaldová, rovnako tak ako javiskové „partnerstvo“ s klaviristom a skladateľom Petrom Maláskem.
Podujatie sa uskutoční v amfiteátri Sereď.

FÍHA tralala – Koleso šťastia

Dátum: 13.10. 2024 o 17:00 hod.
Vstupné: 15,- eur
Lístky kúpite tu: Lístky

„Koleso šťastia“ je interaktívna zábavná šou, ktorá prinesie vašim deťom nekonečnú radosť a dobrodružstvo. Vstúpte s nami do kúzelného sveta, kde sa sen stáva skutočnosťou. Náš profesionálny súbor plný talentovaných hercov, tanečníkov a spevákov vás prevedie fascinujúcim príbehom plným farieb a fantázie. Spoločne s našimi rozprávkovými postavičkami sa vydáte na úžasné dobrodružstvá, ktoré vyvolajú úsmev na tvárach vašich detí.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

- Inzercia -spot_imgspot_img
spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality