back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Na tej istej križovatke sa za dva dni zrazilo 5 áut. Vodiči urobili rovnaké chyby

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí dopravní policajti vyšetrujú okolnosti hneď 2 dopravných nehôd, ktoré sa stali v priebehu 2 dní na tej istej križovatke pri obci Trakovice, v okrese Hlohovec.

VČERA V NOCI SA ZRANILI 3 ĽUDIA

42 ročný vodič auta VW Tiguan mal ísť po vedľajšej ceste smerom z obce Malženice. Pri vychádzaní na hlavnú cestu pravdepodobne nedal prednosť autu Škoda Scala, ktoré išlo po hlavnej ceste smerom od Trnavy na obec Madunice. Jeho 19 ročný vodič už nestihol zareagovať a došlo zrážke, po ktorej obe vozidlá skončili mimo cestu.

Pri nehode sa zranila dvojčlenná posádka z auta Škoda ako aj vodič z VW. Všetky 3 osoby si do starostlivosti prevzali privolaní záchranári.

Policajti u vodičov dychovými skúškami alkohol nezistili. Na mieste zadržali vodičovi z VW vodičský preukaz.

ROVNAKÁ PRÍČINA AJ PRI ZRÁŽKE V STREDU

- Článok pokračuje pod reklamou -

Rovnaký „scenár“ mala aj dopravná nehoda, ktorá sa stala v stredu popoludní. V tomto prípade však okrem auta Honda HR-V, ktoré nemalo dať prednosť vozidlu VW Golf, došlo aj k poškodeniu tretieho auta Audi Q7, ktoré v tom čase stálo na križovatke smerom z obce Trakovice.

Pri zrážke a následnom prevrátení sa vozidla Honda, sa zranila spolujazdkyňa.

Polícia ani v tomto prípade prítomnosť alkoholu u vodičov nepotvrdila. Vodičovi Hondy policajti na mieste zadržali vodičský preukaz.

PRI JAZDE SA PLNE SÚSTREĎTE❗️

Apelujeme na vodičov, aby sa plne venovali vedeniu vozidla a pri vchádzaní do križovatky z vedľajšej cesty sa vždy riadne uistili, či je to vzhľadom na vzdialenosť a rýchlosť prichádzajúcich vozidiel bezpečné.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články