back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Policajti obvinili muža, ktorý vydesil a pobúril viacero žien v Trnave

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí policajti obvinili 62 ročného Trnavčana, ktorý sa mal odhaľovať a nevhodne sa sexuálne správať na verejnosti.

Muža preverujeme aj v súvislosti s ďalšími nahlásenými prípadmi takéhoto správania.

ĽUDÍ POHORŠIL CEZ OBED A NA NÁMESTÍ

Starší pán si mal počas bieleho dňa sadnúť na lavičku k fontáne na Nám. SNP v meste Trnava a vzápätí sa mal začať pred okoloidúcimi ľuďmi uspokojovať rukou.

Na nechutné správanie sa muža upozornili Mestskú políciu dve mamičky s kočíkmi. Mestskí policajti ho na mieste obmedzili na osobnej slobode a prípad oznámili na políciu.

Trnavská policajná hliadka si osobu prebrala a po vykonaní potrebných úkonov ju eskortovala na policajné oddelenie.

- Článok pokračuje pod reklamou -

POLICATI HO UŽ KRÁTKO NA TO OBVINILI

Poverený policajt muža obvinil z prečinu výtržníctva. V zmysle zákona mu môže hroziť až 3 ročný pobyt vo väzení. Policajti tento prípad riešili v tzv. superrýchlom konaní a do rozhodnutia súdu bol obvinený umiestnený v cele policajného zaistenia.

❗️„NEPOSTUJTE“ ALE VOLAJTE POLÍCIU❗️

Upozorňujeme, že ak je niekto svedkom nevhodného správania sa osoby na verejnosti, nech bezodkladne kontaktuje políciu na čísle 1️58, prípadne mestskú políciu na čísle 1️59.

Okamžité zavolanie na linku 158 totiž zvyšuje pravdepodobnosť zadržania páchateľa protiprávneho konania, na rozdiel od dodatočného zverejňovania „zážitku“ na sociálnych sieťach.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články