back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Trnava bude opäť žiť futbalom. V nedeľu bude uzavretá Kollárova ulica!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Polícia upozorňuje všetkých obyvateľov a návštevníkov mesta Trnava, ako aj fanúšikov chystajúcich sa na nedeľný futbalový zápas, na úplnú uzáveru ul. Kollárova.

ČAKÁ NÁS RIZIKOVÝ ZÁPAS

V nedeľu 21.04.2024 sa o 17:30 h začne na štadióne A. Malatinského v Trnave futbalový zápas medzi klubmi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava. Organizátor označil zápas ako RIZIKOVÝ.

Policajti budú v uliciach Trnavy dohliadať na pokojný presun fanúšikov oboch tímov a na dodržiavanie verejného poriadku pred, počas a aj po ukončení samotného zápasu.

Z bezpečnostných dôvodov polícia úplne uzavrie ulicu Kollárova v úseku od križovatky ulíc Kollárova, Hospodárska a Dohnányho až po vjazd do podzemných garáží City Arény.

UZÁVERA BUDE AJ POČAS ZÁPASU

- Článok pokračuje pod reklamou -

Predpokladané uzavretie ulice Kollárova a jej priľahlých ulíc je stanovené na 15:00 h, pričom uzávera potrvá až do odchodu „fanúšikovského balíka“ hosťujúceho tímu, približne do 21:00 h.
Samotná uzávera sa však môže zmeniť podľa aktuálnej bezpečnostnej situácie.

Počas uzatvorenia ulice umožnia policajti vjazd obyvateľom, ktorí bývajú na Ľ. Podjavorinskej, pri bytovom dome č. 4 na Ulici Sladovníckej – pri betónových kvetináčoch.

NEŠPORTOVÉ SPRÁVANIE NECHAJTE DOMA

Polícia žiada vodičov, aby plne rešpektovali pokyny policajných hliadok a zvýšili pri prejazde centrom mesta opatrnosť.

Rovnako upozorňujeme fanúšikov a návštevníkov futbalového zápasu, aby sa vyhli nešportovému správaniu sa na štadióne aj mimo neho.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články