back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Vynikajúca práca policajtov. Krátko po čine chytili podorzrivých z krádeže

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Tí sa neštítili okradnúť 41 ročného muža s barlami.

Policajti z trnavskej kriminálnej polície skutok vyšetrujú ako zločin krádeže a prečin neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku, spolupáchateľstvom. Z oboch sú podozriví 28 ročný muža a jeho 37 ročná priateľka.

MUŽA OKRADLI PRIAMO NA STANICI

Polícia prijala oznámenie o krádeži tašky na Železničnej stanici v Leopoldove, v utorok v noci. Neznámy muž mal v podchode zozadu pristúpiť k obeti a odopnúť jej karabínku na taške. Tá sa uvoľnila a muž s ňou utiekol preč.

Operačný dôstojník na miesto vyslal hneď viacero policajných hliadok z Leopoldova, železničnej polície a trnavskej PMJ. Tí po príchode začali prehľadávať okolie stanice a hľadať osoby, ktoré by zodpovedali popisu od okradnutého muža.

„DOSTALI“ ICH ŽELEZNIČNÍ POLICAJTI

- Článok pokračuje pod reklamou -

Krátko na to polícia dostala informáciu o dvoch neznámych osobách, ktoré sa mali pohybovať neďaleko železničnej stanice. Hliadka železničnej polície sa rýchlo presunula na miesto. Dvojica sa okamžite, ako zbadali policajné auto, rozbehla preč. Policajti ich však zakrátko zastavili a skontrolovali. Obaja sa im mali na mieste ku krádeži nakoniec aj priznať.

OPERATÍVCI NAŠLI UKRADNUTÉ VECI

Operatívnou činnosťou sa policajtom podarilo zistiť, že podozrivé osoby mali z kapsičky vybrať hotovosť, platobné karty, peňaženku a mobil a prázdnu ju vyhodiť do smetného koša. Neskôr sa mali pokúšať o platbu s platobnými kartami na neďalekej čerpacej stanici. Nakoniec ich však mali zahodiť na strechu jednej z okolitých budov.
🔗 Policajti muža a ženu obmedzili na osobnej slobode. V súčasnosti vykonávame vo veci potrebné procesné úkony.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

spot_img
- Inzercia -spot_img

Aktuality

spot_img

Aktuality