ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

6. Stolnotenisový ples TTC Majcichov opäť na vysokej úrovni

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Table Tennis Club Majcichov |  Počas prvej februárovej soboty majcichovskí stolní tenisti zvyčajne plesajú. Výnimkou nebol ani tohtoročný 6. Stolnotenisový ples TTC Majcichov, ktorý sa uskutočnil takmer presne po roku.

Hráči, členovia a priatelia stolnotenisového klubu TTC Majcichov usporiadali ples šiestykrát. Do kultúrneho domu sa prišli zabávať nielen Majcichovčania, ale aj obyvatelia zo širokého okolia Trnavy, ktorým do tanca hrala skupina TOP z Trnavy. Prezident klubu Tibor Kollár po slávnostnom príhovore zaželal všetkým príjemnú zábavu a plesoví hostia mohli začať predvádzať svoje tanečné kreácie. Spestrením podujatia bol tanečný pár Sofia Matúšová a Gabriel Rošetzký, ktorí sa hosťom predstavili v prezentácii tanečných zostáv štandardných a latinsko-amerických tancov. Pingpongisti, ale aj tí, ktorí stolný tenis nehrávajú, sa zabávali až do nedeľného rána. Vo vestibule kultúrneho domu bol aj tentokrát stolnotenisový stôl, na ktorom si hostia mohli vyskúšať svoje stolnotenisové znalosti.

Zlatým klincom programu bola po polnoci tradične skvelá tombola, keď na hostí čakalo 60 hodnotných cien. Nechýbali medzi nimi ani elektrická kosačka, profesionálny set aku-náradia pre kutilov, víkendový pobyt pre dve osoby v Banskej Štiavnici, kuchynský robot, atď. Špeciálnou cenou bola zľava v hodnote 1 700 € na nákup fotovoltickej elektrárne.

Organizačný plesový výbor TTC Majcichov pod vedením viceprezidentky klubu Marcely Dominovej, Márie Belavej a Martiny Kollárovej opäť raz odviedol skvelú prácu. Svedčí o tom aj množstvo vyjadrení samotných hostí, ktorí sa už teraz tešia na budúcoročný stolnotenisový ples.

Počas uvítania plesových hostí, autor foto: Róbert Kollár st.
Počas uvítania plesových hostí, autor foto: Róbert Kollár st.
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články