back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Z Billy v Seredi ukradli 41 prepraviek piva a iný tovar. Mestskí policajti ich vďaka pozornému občanovi zadržali

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď / Dnes vďaka pozornému občanovi bol zadržaný zlodej, ktorý v noci odcudzil z priestorov predajne Billa na Šulekovskej ul. – 41 prepraviek piva, krmivo pre mačky, sviečky a hračky.

Občan oznámil, že za kolajkou za stavebninami Kurbel sa nachádzajú prepravky s pivom. Jeden z členov hliadky zostal na mieste a druhý išiel do prevádzky Billa zistiť podrobnosti.

Medzičasom sa na miesto dostavili 2 osoby na osobnom vozidle, ktoré prišli vyzdvihnúť odcudzený tovar. Obe osoby boli na mieste zadržané. Jeden zo zadržaných sa ku krádeži priznal a druhý zadržaný zabezpečil iba vozidlo na odvezenie odcudzeného tovaru. Z odcudzeného tovaru sa im už podarilo odovzdať v predajni Kaufland celkovo 15 prepraviek s fľaškami.

Samotná krádež ako aj podozriví z nej boli zaznamenaní na kamerovom systéme obchodu. Prípad si prevzalo OOPZ.

zdroj: FB/Mestská polícia Sereď
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. SKURVENÝ FALOŠNÝ BONZÁK A ZLODEJ ,, SLOVÁK ,, ŠPINA CHARAKTER A DONÁŠAČ ZDECHLINA NABONZOVAL CHUDÁKA ZLODEJÍČEKA ! SA MOŽEŠ HANBIŤ TY POTKAN FALOŠNÝ SKOKOTENEC ÚBOHÝ A ĎALEJ BONZUJ A DONÁŠAJ ALE ČAKAJ NA ,,, KARMU ,, !!!!

  2
 2. Boli sme tu uvedení úmyselne do omylu alebo pán pisateľ sa len pomýlil ? Odcudzené bolo v Bille a tovar vrátili do Kauflandu ?
  Udavačovi prajem v živote čo najmenej šťastia ! Dostal si za to nejakú medailu ? Billa nepatrí Slovensku a ani zisky z tých šmejdov čo tam predávajä nezostávajú na Slovensku… mohol si sa so zlodejmi dohodnúť a mohol si teraz doma na fotelke cuckať pivko do nemoty ! Takto nemáš nič.

  6
 3. Skurvena zgerba. Tak zly je ten, co na to upozornil s zlodejske kurvy su hrdinovia.
  Bodaj by vas vy kurvy vykradali do konca zivotov. A nie len vas, ale aj vase rodiny.

  11
 4. Rovno ich mali meskáči zastrelit zlodejov vyjebanych.
  Dufam ze skapu na rakovinu alebo sa na tom traktore vyjebu do stlpa a skapu jak potkany
  Žumpári

  3
 5. dobre malý slabé platy secko drahé a kkt čo ich udal sa môže hanbiť mal si zebrat bednicku a večer kukať správy ako ich hľadajú

  1
 6. Ja som ten uvedený do omylu.
  Tvrdím že existujú iba dve pohlavia. Rodinu tvorí žena,muž a deti. Slovensko musí zostať suverénny štát ! Človek môže mať aj vlastný názor.
  Dva a dva sú štyri !
  Všetci ostatní,ktorí nemajú takéto názory sú probruselskí progresívno – liberálni vypatlanci !

  8
 7. Primitívi sa hneď ukázali. Nielen tí zlodejskí, ale aj tí, ktorí nadávajú na oznamovateľa. Viac sprostí už ani nemôžu byť. To je neskutočné.

  20
 8. Vidím že liberálni vypatlanci tu majú z toho erekciu. Doporučujem im otvoriť gúgle a naštudovať si čo to vlastne je…

  2
 9. Klasika Dezolat 41 prepraviek piva jasne ze alkoholik jak prasa.

  Pre: Sasík 31. januára 2024, 13:14
  Tebe co Tatka chytili ty jeblina, vy dezolati ste taky jebnuty ze neviete ani pockat lez vam ta kokotska Filcka zmeni zakon 😀

  4
 10. zoberú nám úrodnú pôdu postavia halu nedo si namastil vačky a slovac rob za minimalku ja im fandím nech si berú tak pani nazdravie keby sa na dalnici prekotil kamión s pivom a ostalo 60 prepraviek sa odpisu a to už nevadí že nedo si ich nechá ide o spotrebný tovar nech si berú 🙂

  4
 11. Všetci tí, ktorí si zastávate tých hajzlov zlodejských nemáte rozum! Šak nechajte si odomknutý byt,dom,nech si zoberú čo chcú!

  12
 12. táto diskusia odhalila ako hlboko sme klesli. Miesto toho aby sme odsudili zlodejov tak ich tu obhajujeme. A ten čo upozornil na krádež je za idiota a ešte horšie. Tak to je už naozaj choré. Obhajovať krádež nízkymi platmi môže iba človek ktorý je ochotný ukradnúť čokoľvek komukoľvek. Veď mám nizky plat a z niečoho žiť musím. A keď budú obchody denno denne vo veľkom okradane tak sa to prejaví na zvýšení cien pre všetkých

  20
 13. Dúfam že to iba my tu v Seredi sme takí sprostí že obhajujeme zlodejov. Dúfam že nie je tak sprostá celá republika

  18
 14. Narodny hrdina – zlodej
  Premier- zlodej
  Sef parlamentu- zlodejov poskok
  A miliontristotisic bulov ich velebi
  Skoro cela.

  10
 15. Pán Kurbel ale keby zlodej okradol bežného občana,alebo aj Vás,to by sa mi určite nepáčilo ! No tamtých zahraničných dobytkov…nech im zoberú všetko !!! Nech tiahnu preč !
  A nakopať ich na rozlúčku ! Načo sa sem napchali ? Pre naše blaho ? Určite nie.

  1
 16. Ale veď stačí, nechodiť tam do obchodu. A odídu odtiaľto. Vyjadriť svoj názor sa dá aj slušne a jasne.

  8
 17. Anonym 16:59 a akože kam by sme to mali chodiť do obchodu ? Je tu ešte nejaký slovenský obchod patriaci slovákovi ? Všetko tu obsadili neslovenskí dobytkovia. Slovákom už nepatrí nič ! A tak dvihli ceny…no hnus ! Tí viac konceptuálne gramotní to už pochopili,ale liberálni vypatlanci nechápu nič,navyše tlieskajú Bruselu !

  2
 18. Ľudia zlatí, tí čo tu najviac nadavate,tak môj názor na to ako sa teraz všetci máme,je iba dôsledok vašich hlúpych rozhodnutí z minulosti.Vy ste tu boli pred 90. rokmi a ovplyvňovali ste život na Slovensku aj po prevrate,či už zapredanci komunizmu alebo potom meciarovci,dzurindovci,ficovci a motovicovci. Teraz na starobu tu iba nadavate ako tu je zle ,ale to je iba výsledok vašej celoživotnej činnosti,či už ide zapredanie štátu sovietom alebo volenie privatizačnej mafie po prevrate.

  2
 19. Co vám to jebe? Pivo ukradli? Bože ved len prázdne fľašky z bednickamy. A nie plné!!! Ved to chlapci len chceli predať v stroji v kauflande taka blbosť keď je plno kamier za pár drobných 😅

 20. A ešte neposerte sa z toho v Seredi vás okrádajú legálne iné osoby, áno a ešte aj ta posrata Billa

 21. čo sa rozčulujete že vas okráda Billa či Kaufland? Oveľa viac vás okradol brucho s krajčom a to vam nevadi