back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Bude v Šintave vianočná atmosféra do Veľkej noci?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Šintava | Koncom uplynulého týždňa sme do redakčnej pošty dostali e-mail od obyvateľky obce Šintava. V tom sa sťažuje na plytvanie elektrickou energiou a zbytočné svietenie vianočnej výzdoby 20 dní po Novom roku.

Vzhľadom na nekvalitné fotografie sme sa na osvetlenie pozreli osobne a musíme konštatovať, že sa podnet zakladal na pravde.

Text e-mailu:

„Asi mame na úcte dosť penazí keď sprostá Sláva nevie vypnúť ani eletriku na vianocnom osvetlení. dokedy budeme mat vianoce do sibacky? posielam vam fotky pozrite sa ako plytva pod dombalom si ideme odtrhnút kolesá. Ze sa Sláva nehanbí!!!!!!“

E-mail je síce podpísaný, no autorka požiadala o zachovanie anonymity s tým, že uviedla doslovne:

„Sláva je pomstychtivá a zákerná prosim vas neuvádzajte moje meno lebo je schopná pomstiť sa ešte aj mojim vnukom“.

- Článok pokračuje pod reklamou -

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. Ty Tela!!! A ty to platíš? Alebo my občania Šintavy. Ide ma roztrhnúť jak idú peniaze obce zbytočne do luftu. Toto je podla teba hospodárenie pani starostka? No vyjadri sa!!! Čakáme

  3
 2. Pani starostka neplatí účty za elektriku zo svojho, že ne? Asi ma nazvyš v obecnej kase keď ešte včera svietili

  1
 3. ráno keď som išiel do práce tak tam výzdoba bola, minimálne ten zvonček čo je na druhej foto

  1
 4. Rozprávate akoby ste platili tisícové dane… pani starostka je taktiez občan, Ona ich platí tak isto ako vy, a nie monarcha, ved sa uvedomte čo píšete. Ked sa Vám nepáči, treba íst na obecny úrad a upozornit ich na to a nie za chrbtom písat maily na Seredonline. Takze neviem kto je tu v tomto prípade zakerny a pomstychtivy… nieco na zamyslenie

  8
 5. Ja s tym nemám tiež problém. Pomaly sa to spratáva. Ani Rím nepostavili za den, tak trochu strpenia. Vela ludí si ozbody necháva aj cez Január.

  5
 6. Takéto veci sa riešia na obecnom zastupitelstve a nie na internete. Tak sa odhodlajte sa na nom zúčastnit a otvorte debatu osobne a nie pod všelijakymi anonym menami.

  8
 7. Vy ste asi nikdy nič neriešil s obecným úradom alebo zastupiteľstvom!?

  0
 8. Však teda taká starostka? Není čudo. Hlavné, že jej ide z kasy do vačku a najviac ju zaujímajú intrigy a klebety. 🙋🏻‍♀️🤦‍♀️ Nech sa stará radšej viac o obec !!!!

 9. Vam co tu vsetkym vadí hovada primitivne.a co nech to svieti je to pekne nahodou par euro hore dolu ja to zaplatim mne je jedno a starostku nehajte na pokoji nahodou pekne robi obec este paar chodnikov porobime a budeme mat peknu obec .na nie sak povedz Slavka mame dobru starostku.ja som si ju volil

  3
 10. GOLVÁČI ČEKAJÚ URČITE NA PRÍCHOD CISÁROVNEJ MÁRIE TERÉZIE ABY ZASA POROBILA PORIADKY 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😩😞

 11. Zas Majko a jeho cvarga. Najprv chod a zistí prečo potom vypisuj ty úbožiak. 2-3 ľudia mesiac pred vianociami robia námestie,ozdoby ,stromcek a ozdoby po celej dedine. Samozrejme ty istý to mesiac dávajú dole okrem inej roboty čo v dedine musia porobiť. Ale zas si si rypol ,niekoho ostal a aby si ľudia medzi sebou nakladali.toto si ty potkan. By som ťa tam videl aj do riti by som ťa nakopal. Daj Šintave pokoj ty smrad.

  3
 12. Julo ty bulo. Nie Majko, ale tvoja suseda sa stazovala na plytvanie
  Takto to dopadne ked v skole malujes kosostvorce po lavici miesto ucenia.

 13. Zbytočný článok a ešte zbytočnejší rozruch okolo toho. Aby ste v tej Šintave neskrachovali kvôli účtu za elektrinu. Keby Slovensko malo len takéto problémy, dobre by nám bolo.

  4
 14. Ja ti to poviem takto, aby si tomu aj ty rozumel. Ke bude treba napr.posypat chodniky v obci, aby sa nesmykalo a richtarka povie – nemame na to, spomen si na zbytocnu platbu za el.

 15. Ja som myslela, ze sme na pochovávanie basy na námestí toho hnusne ho novinára nadobro vyhnali za Váh. A on sa vrátil? Treba zopakuvat co bolo povedané. Dobre ste to vtedy napísali chlapi veľká pochvala. Budeme na trčať uši aj tento rok na fsangy.

 16. A už si si našiel aj argument na nedostatok posypového materiálu, ak k tomu príde… Skús si porovnať spotrebu energie na tie vianočné ozdoby s cenou posypového materiálu a povedz mi, o koľko kg posypového materiálu by sa kúpilo viac, keby sa ušetrilo na tej elektrine.

  2
 17. Pan Majko vďaka za vašu pracu…inak by sme nevedeli ake špinavosti sa v obci robia…aj budu pokial tu bude tato vlada a jej podosadzovaní ludia na urade..a ked sa rozhodne tak toho vyštve…pes mačka omse zverejnit totoje jej nápln práce….a ešte kamery sledovat….

  2
 18. Ten chodnik tam ma ukazkovy a ona ide druhych kritizovat az si tam pri nej niekto zlomi nohu potom moze mudrovatani s kocikom sa tadial neda prejst clovek musi ist na cestu HANBA

  2
 19. A este ma aj pod nosom aky ma jej sused pred domom … otras asi je slepa nepozera doprava ked ide prec z domu

 20. Pán Majko, konečne opäť píšete o Šintave. Napísal ste článok a hneď sú svetlá vypnuté 😊,
  Ak by ste pripomenul aj zber vianočných stromčekov, hneď by prišla sms, kedy sa budú zberať. No čo, všetko treba starostke pripomínať.

  4