back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Kto sústavne ničí a poškodzuje dopravné značenie na cyklotrase v Šúrovciach?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Len nedávno sme čitateľov informovali o dokončení ďalšej časti cyklotrasy vedúcej od Horného Čepeňa, Siladíc až do Šúroviec. Čo sa aktuálne deje na cyklotrase v Šúrovciach?

Pred týždňom tu zdokumentoval zničené dopravné značenie Marián Viskupič aj s nasledovným komentárom vo videu:

 

ZNIČENÉ DOPRAVNÉ ZNAČENIE
Nie, nejdem sa vyjadrovať, ku Andrejovi Dankovi. Nech je aký je, do semaforu nenabúral úmyselne. U nás v Šurovciach totiž máme práve tento „vyšší“ level – niekto umyselne, cielene a opakovane ničí informačné tabule a dopravné značenie našej novej cyklocesty.
Bližšie vo videu… 

zdroj: FB/Marián Viskupič
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. Nuž kto ??, špinavý chrapúň. Cyklisti toto svinstvo určite nerobia ! Takéto svinstvo robí len ten ktorý chodí ako že trénuje po cyklotrase, pritom tam nemá čo robiť, už samotný názov určuje pre koho je dominantne určená. Tí čo chodia peší doslova bránia prejazdu tým ktorí idú na bicykloch, neuhnú sa a doslova som videl ako jeden ktorý išiel so psom biely pitbul strčil do cyklistu , tak že tento zletel dole hrádzou s spadol – nuž čo chrapúň určite aj on a jemu podobní ničia označenia.
  Už je to zabezpečené kamerami, tak chrapúni viete čo vás čaká !!!!!!

  1
 2. Stačí tam nastražit fotopasce a hneď zistíme kto to je. Určite nejaký násť ročný vyrastkovia že Šúrovéc.

  1
 3. PAROHÁČI TO ROBIA !! KURVÍ SA MU ŽENA ALEBO LÍŽE SUSEDOVI PENYS A PAROHÁČ NEVIE KDE SI MÁ POORÁŽAŤ PAROHY TAK SI ICH IDE POORÁŽAŤ NA PEKNE A VKUSNE UROBENÚ HRÁDZU A A NABYTÝ TESTOSTERÓNOM A HNEVOM NIČÍ A DEMOLUJE DOBRÚ VEC !!! PAROHÁČ !!!

 4. Fotopasce aj na nápisy na podporu nacistického ruska, čo ak sa nemýlim je trestný čin schvaľovania vojny a tu už môže byť dotyčný rovno eskortovany do Leopoldova.
  Tam by zažil agresiu na vlastnej koži a navrhnutý určitý otvor.
  Ak ho pristihnem nech ho Boh opatruje…

  1
 5. Pre : Oči.
  Schvaľovanie vojny je aj to ked ten plešatý nevojak s modrou knižkou poslal všetky naše zbrane na ukrajinSSkú stranu,nezdá sa ti ?

 6. Klasicky Dezole retard , vypisovat hovna a lamat znacky 6km o 2 po polnoci lebo inak by ho niekto uvidel a bol by za kokota pre cele mesto a nie len v rodine 😀

  1

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

spot_img
- Inzercia -spot_img