back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Akcia v Galante: Policajti zadržali dvoch dílerov pervitínu. Má ísť aj o šéfa drogovej skupiny

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti z kriminálnej polície si pripísali ďalší úspešný zásah. Z ulíc Galanty odstavili 2 mužov, ktorí tam mali predávať pervitín a marihuanu.

POD LAMPOU NAJVÄČŠIA TMA NEBOLA

Policajti zadržali mužov za bieleho dňa, neďaleko policajného oddelenia a okresnej prokuratúry. Aj v týchto miestach mali díleri predávať drogy ďalším osobám. Mali byť pritom mimoriadne opatrní a svoju činnosť sa im podarilo tajiť dlhšiu dobu.

Krajským kriminalistom sa operatívnou činnosťou podarilo nazhromaždiť dostatok dôkazov, aby mohli vykonať policajnú akciu a osoby zadržať.

Počas domových prehliadok, prehliadky osobného auta a nebytových priestorov policajti zaistili viaceré plastové vrecká s neznámou kryštalickou látkou a hnedou sušenou rastlinou. Expertíza potvrdila, že išlo o niekoľko desiatok dávok metamfetamínu a marihuany.

MUŽOV OBVINILI ZA DÍLERSTVO

- Článok pokračuje pod reklamou -

Vyšetrovateľ obvinil 2 Galanťanov vo veku 34 a 42 rokov z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi spolupáchateľstvom.

V zmysle zákona môže obom obvineným hroziť trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov. Policajti zároveň podali podnet na návrh na ich väzobné stíhanie.

PRÁCU POLÍCIE OCENILI AJ MIESTNI

V súvislosti s prípadom nám do messengeru prišlo aj milé poďakovanie:

Veľká vďaka patrí OČTK, ktorí si zobrali spravodlivosť do svojich rúk a dokázali šéfa drogovej skupiny zadržať a žiadne kontakty ich nezastavili.

Táto akcia si zaslúži povýšenie niektorých vyšetrovateľov a budeme sa snažiť, aby to vedel aj nový šéf a minister. Keď chcú mať spravodlivosť, takýchto vyšetrovateľov si treba vážiť a oceniť. Ďakujeme vám aj v mene mesta Galanta.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. Konečne tí potkani. No aj tak ich málo zobrali , zas to bude len nejaká kktina . Mali ich zobrať všetkých naraz . Ale aj toto sa cení pán velkomožný si mal zo sebou zobrať aj pz kt ho dlhé roky krili aj s pani prokurátorov ktorú jebával. Geňo nech sa ti darí a nech tam si minimálne 10sinu . ČSA csumi 😉

  3
 2. Mna zebrali a v Seredi moze predavat Béčko z Trnavskej , co ma toho psíka Berciho z Vahoviec jak poskoka !
  Co cez zakaz soferuje vkuse ?
  A ten trpazlik Lucano z Perlovky co nosi fety ?
  Robte nieco pani Kovesova

  3
 3. Opýtajte sa toho kokotka on teraz rád všetko povie len aby si zachránil xicht. Pozdraví teraz aj PZ z Ga a psov čo preňho predávali . Konečne TT a DS veľká poklona a vďaka 😇 tento hlodavec mal dávno drať basu a nekupovať si byty , autá písať to na ocka a spol 😃 vidíš ty jebo a robil si sa , že keď platíš a konfiduješ, že budeš dokonca predávať ten sajrajt. Hnoj

  7
 4. Karma by Ga si tak tupá že každy vie kto si choď plakať tým ktorych si fajčila kým bol tvoj na chládku

  9
 5. Ty si pekný kokot. Tvoja mamka mu fajčila ešte nedávno al stále sa sťažuje na teba , že ťa mala radšej prehltnúť. Juliška. Kokot ti strkal ten nímand do riti , keď ťa kŕmil koksom

  1
 6. MOOV COSA ROBI GALANTE VEDJA SOM TAM KUPOVAL DROGI TERAZ MUSIM ZOHNATVARICA NIGDI NEPRESTANEM PREDAVAT ANI JAZDIT NA ATVO

 7. KARMABYGA keby na teba prišla karma ty fetacka ideš sedieť aj ty s tvojim mužom ale čo neni môže byt

  1
 8. Závod predava uz 30rokov a dal do basi uz 1000ludi a klude si aj do Rakuska chodi a na kila tam nosi🤣🤣🤣🤣🤣

  3
 9. Rovno ich mali policajti zastrelit pri akcii.
  Poslat financnu kontrolu a zhabat majetok celej rodine.
  Fetmeni nemaju ziadne pravo na zivot

  0
 10. Pre dendo. Tripaslikovy mozes vyfajcit ko*ot.
  Preco sem pises picoviny a ojebavas tu ludi ? Pis na ludi o ktorych vies ze na 100% to je pravda nie ked nevis ani hovno len pises lebo stim zaujimavy si neni pis si co len chces mna dotoho nic ale aspon pis pravdu a ked nevis co pisat nepis nic.

 11. Nikto nic nevycisti, sudy sa zacnu coskoro podplacat ako za starych cias a dileri by si mali dat skolenie ako prejst na majetkovu trestnu cinnost, tam im nic nehrozi.

  1
 12. Csumi p*icsa tu si múdra hlavne ze tebe veľmi zapaľovalo mat tvojho v chladku a teba u neho doma jebala celá Galanta ty mamička a drogy tiež si nepovedala nie

  4
 13. Vy busni pojebane mna vi nechytitie ani zavoda
  Treba cistit inicich ľudí pána s bmw