back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Malý chlapec s veľkým talentom mieri do muzikálu do Divadla na Novej scéne

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Vždy s radosťou uverejňujeme články o šikovných a výnimočných ľuďoch zo Serede a blízkeho okolia. Dnes by sme Vám radi predstavili malého chlapca s veľkým nadaním na spev.

Volá sa Irfan Jozef Varlík, má 11 rokov a navštevuje Základnú školu v Šintave. Už jeho meno napovedá, že má zmiešané korene, ktoré siahajú do Turecka. Zrejme aj kvôli zdedeným génom je chlapec od malička veľmi temperamentný. Jeho talent na spev si všimli učiteľky už v materskej škole.

Jeho prvá súťaž bola v 3. ročníku Language Day, v ktorej vyhral 1. miesto. Vďaka tomu si škola všimla jeho talent a začali ho posielať na rôzne podujatia a súťaže.

Nemá problém so žiadnym žánrom. Zaspieva rovnako dobre ľudové ako aj moderné skladby. Irfanka to ťahá ale viac  k muzikálu a divadlu. Aj z tohto dôvodu pred 2 rokmi začal navštevovať muzikálovú školu RDS Art Group v Bratislave.

Minulý rok sa zúčastnil súťaže Muzikálová hviezda, kde sa vo svojej kategórii umiestnil na druhom mieste. Medzi najväčší úspech patrí jednoznačne účasť na konkurze do muzikálu Oliver, do ktorého bol vybraný. Premiéra bude marci a preto Irfan od septembra nepretržite navštevuje Divadlo Nová scéna, kde nacvičuje svoju rolu.

Medzičasom sa zúčastnil na celoslovenskej talentovej súťaži, kde boli súťažiaci z celého Slovenska v kategórii od 10 do 60 rokov. Irfan na tejto súťaži vyhral 1. miesto.

- Článok pokračuje pod reklamou -

Podarilo sa mu nahrať aj jeho prvú skladbu, ktorá mu bola zložená. Pesnička je turecká a pre rodinu veľmi veľa znamená. Je od tureckého speváka, ktorého veľmi rád počúval Irfanov turecký už zosnulý dedko a je venovaná na jeho počesť.

Nadaný chlapec to svojou snaživosťou, pokorou a učenlivosťou možno dosiahne veľmi ďaleko. My mu na jeho ceste k splneniu sna budeme držať palce.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality