back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Policajti na 158 prežívajú Vianoce s vami. Volajú najmä osamelí ľudia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Aj na našej linke 158 sa už zvianočnieva a naši operační dôstojníci už začínajú riešiť prvé prípady, keď žiaľ viacerí v tomto predvianočnom období pociťujú samotu.

Osamelosť, spomienky na detstvo, ťažká choroba ale aj náročné životné situácie poznačia viacerým najkrajšie sviatky v roku.

VIANOCE NIE SÚ PRE VŠETKÝCH VESELÉ

Najmä osamelo žijúci, opustení a životom skúšaní ľudia nesú Vianoce, v niektorých prípadoch, veľmi ťažko a ich smútok sa v týchto časoch zvykne prehlbovať.
Nielen nám aj ostatným na tiesňových linkách potom volajú a vyrozprávajú nám ich životný príbeh, prenesú ťažké bremeno a policajti sú spolu s ostatnými záchrannými zložkami jediné osoby, ktoré ich na Štedrý deň vypočujú.

VIANOCE SÚ AJ SYMBOLOM LÁSKY a vzájomného porozumenia, keď si navzájom želáme krásne prežitie Vianoc v kruhu najbližších. Nezabúdajme na tých, ktorí sú sami, smutní, zažili náročné obdobie v súkromí alebo v práci. Skúste im podať pomocnú ruku. Aj krátky rozhovor ich môže potešiť a povzbudiť, že nie sú sami.

AJ POLICAJTI SÚ PRE TU VÁS

- Článok pokračuje pod reklamou -

Ak sa sami nachádzate v ťažkej životnej situácií a nemáte sa s kým o tom porozprávať, neváhajte a obráťte sa na ľudí, ktorí vám vedia pomôcť vo dne v noci.
V ohrození života môže každý kontaktovať našu policajnú linku 158. V prípade, ak sa chcete porozprávať a poradiť, môžete aj cez Vianoce využiť niektorú z nonstop liniek.

👉0800 800 566 nonstop Linka dôvery Nezábudka
👉💻 IPčko https://ipcko.sk/ alebo https://www.krizovalinkapomoci.sk/

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

spot_img
- Inzercia -spot_img

Aktuality