back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Pri Sládkovičove vyšiel opitý vodič až do kruháču na ostrovček. Vodiči, nad 1 ‰ už je trestný čin!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti riešili za uplynulý týždeň celkovo 41 dopravných nehôd, čo je o 16 viac ako ten predchádzajúci.

Nešlo pri tom o žiadne „ťukance“, ale o nehody, pri ktorých došlo k zraneniam osôb, policajti pri nich zistili alkohol, prípadne vodič z miesta zrážky odišiel bez splnenia si svojich povinností.

CEZ VÍKEND BÚRALI 2 VODIČI A CYKLISTA

Zo 6 nehôd, pri ktorých sme zistili u účastníka alkohol, sa polovica stala počas víkendu. Oproti minulému týždňu sa tak ich celkový počet zvýšil o polovicu.

V okrese Dunajská Streda mal naraziť, v sobotu podvečer, 36 ročný vodič Škody Felicie do zaparkovaného auta Toyota Yaris v obci Čečínska Potôň. V dychu mu policajti zistili 1,31 promile.

Za mestom Sládkovičovo, v okrese Galanta, mal vyjsť 24 ročný muž na kruhový objazd a cez obrubník na vyvýšený ostrovček, kde autom Nissan poškodil dopravné značenie. V nedeľu skoro ráno pri kontrole nafúkal 1,38 promile.

- Článok pokračuje pod reklamou -

Nehodu s alkoholom riešili v nedeľu aj dopravní policajti z Trnavy, keď v obci Cífer nemal dať opitý cyklista prednosť osobnému autu. Po zrážke policajti podrobili oboch účastníkov dychovým skúškam, z ktorých pozitívnu hodnotu mal iba cyklista, a to 1,79 promile.

NAD 1 ‰ UŽ JE TRESTNÝ ČIN

Všetkých vodičov áut, ktorí nafúkali viac ako 1 promile, či už spôsobili nehodu alebo nie, riešime za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V zmysle zákona im môže hroziť strata slobody až na 1 rok.

‼️JAZDITE ZODPOVEDNE A TRIEZVI‼️

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

spot_img
- Inzercia -spot_img

Aktuality