back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Nehoda v Galante: Po zrážke skončil chodec na Are

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Galantskí policajti boli včera vyslaní k dopravnej nehode na Priemyselnej ulici v meste Galanta. 31 ročný chodec pri nej utrpel ťažké zranenia.

Včera podvečer mal mladý Rumun prechádzať cez cestu mimo priechodu pre chodcov. 52 ročný vodič auta Fiat 500, ktorý práve miestom prechádzal, ho síce mal zbadať, no napriek tomu došlo k zrážke.

Po nehode zostal chodec ležať na zemi a vo vážnom stave ho záchranári museli urýchlene previezť do galantskej nemocnice.

Policajná hliadka vykonala s vodičom dychovú skúšku, ktorá alkohol nepotvrdila. To, či mohol byť chodec pod vplyvom alkoholu budú zisťovať z odobratej krvi.

Presné príčiny a okolnosti nehody, ako aj mieru jej zavinenia, polícia naďalej vyšetruje.

BUĎTE OPATRNÍ A VÁŽTE SI SVOJ ŽIVOT, ZDRAVIE AJ SLOBODU

- Článok pokračuje pod reklamou -

Upozorňujeme všetkých účastníkov premávky, či už ide o vodičov áut, chodcov alebo cyklistov, aby boli na cestách mimoriadne opatrní a zbytočne neriskovali.

Vodiči, najmä v mestách a obciach, zvýšte pozornosť a všímajte si nielen samotnú vozovku ale aj jej blízke okolie, aby ste dokázali na situáciu na ceste včas zareagovať.

Chodcov vyzývame, aby sa pred vstupom na cestu vždy riadne presvedčili, či je to pre nich, vzhľadom na prichádzajúce autá, skutočne bezpečné.

Dávajte si pozor aby ste mohli zdraví sadnúť k vianočnému stolu.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články