back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Pátrači objasnili po 16 rokoch neznámu mŕtvolu nájdenú v Šoporni a ďalšiu po 13 rokoch v Dolných Krškanoch

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Oddelenie pátrania Odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Nitre vykonávalo pátranie po zistení totožnosti neznámej mŕtvoly mužského pohlavia, ktorá bola nájdená 18.04.2010 v ranných hodinách pri rieke Nitra v Dolných Krškanoch. V súvislosti s týmto prípadom si nitrianski pátrači vytypovali osoby, ktoré boli v tej dobe nezvestné a hľadané.

Vytypovali si osobu, na ktorú bol v tom čase vydaný Európsky zatýkací rozkaz J.H., po ktorom bolo vyhlásené pátranie v Partizánskom. Z toho dôvodu bola rodinnému príslušníkovi odobraná vzorka DNA, ktorá bola zhodná s mŕtvolou neznámeho muža.

Taktiež sa im pomocou vzorky DNA podarilo objasniť aj ďalšiu neznámu mŕtvolu a hľadanú osobu v jednom, po ktorej vykonávalo pátranie oddelenie pátrania Okresného riaditeľstva PZ v Šali, ktorá bola nájdená v roku 2007 v katastri obce Šoporňa, v lesíku pri vodnej nádrži.

TÝMTO CHCEME POUKÁZAŤ, ŽE NIE JE ZBYTOČNÉ AJ PO UPLYNUTÍ VIACERÝCH ROKOV ODOBRAŤ A POŽIADAŤ KRIMINALISTICKO-EXPERTÍZNY ÚSTAV O POROVNANIE VZORIEK DNA.

DOBRÁ PRÁCA KOLEGOVIA!

 

zdroj: FB/Polícia SR Nitriansky kraj
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. Už ani tá policajná rétorika nie je to čo bývala. Objasnili neznámu mŕtvolu? To je čo? U neznámej mŕtvoly sa vždy zisťovala totožnosť a teraz ju objasnili?

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

spot_img
- Inzercia -spot_img

Aktuality