ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Na ulici Rovnej a Vysokej budú platiť nové pravidlá parkovania

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď / V súvislosti so zákazom parkovania na chodníku sme z mestskej polícii dali návrh na úpravu spôsobu parkovania vozidiel na chodníku na uliciach Rovná a Vysoká.

Návrh bol odsúhlasený a v najbližšej dobe príde k osadeniu dopravných značení. Parkovať sa bude môcť po celej pravej časti chodníka, pred rodinnými domami.

Pre chodcov zostane voľná celá časť ľavého chodníka.

zdroj: FB/Mestská polícia Sereď
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. žiadny, skoro každý má dvor a garáž..
  prečo neparkuje tam….a otázka?
  prečo aj Slnečná a Jilemnického smerom od Slnečnej…áut je tam ako v atobazáre…

 2. to isté Priečna ulica….
  Keď všetky v tomto okolí,tak všetky….a nie že na dvoch uliciach sa bude parkovať takto a na ďalších rovnakých uliciach inak…to sme kde? aha v Seredi…To nie je Mesto,to je životný štýl….
  Pozdravujem debilov, ktorí to schvaľujú…..

 3. Otázka….prečo nie aj Slnečná a Priečna…?
  nech mi niekto zodpovedný povie,prečo len dve zo štyroch ulíc zo Šulekovskej na Krásnu ulicu majú takú výnimku….No čakám…..

 4. Choré je už vyznačenie chodníka k Železničnej stanici… krásny široký chodník od Križovatky,ale len po bývalé uhoľné sklady….potom stop…prejdete zákrutou a? autá v strede chodníka…kde ste? no predsa v Seredi….nie mesto ,ale životný štýl….😂🤣😂🤣žiadny prechod na druhú stranu,lebo mesto na chodníku spravilo Parkovisko až po Železničnú stanicu….prelezte si na druhú stranu….🙈🙈🙈

 5. mňa len napadlo jedna hláška z filmu Černí Baróni….
  čo si predstavujem v Seredi pod pojmom absurdní….
  asi už všetko…..

 6. Na meste sú samí „odborníci“ , ktorí sa rozhodujú ako by im mesto patrilo a väčšina nie sú ani zo Serede. Hlavne že zvolávajú posedenia ,kde chcú aby sme ich za vykonanú prácu pochválili . Namiesto toho aby zavolali dotknutých ľudí ,ktorí tam bývajú ,nech sa vyjadria, čo chcú a čo potrebujú . Je to dosť nespravodlivé, aby nám rozhodovali ľudia ,ktorí dostali podporu cca 14 percent oprávnených voličov mesta a nebavili sa ani s ľuďmi, ktorí ich volili. Určite sa tak už nestane…

 7. Úplne Kocúrkovo….prečo sa to takto nelogicky rieši „po kúskoch“….asi chcú na meste riešiť petíciu..
  Čítate aj diskusné príspevky pán primátor??? Tak zasiahnite.

 8. No a kde bude parkovat ten pan na Rovnej z autom a prívesom co vozí os.auta 😂🙃. Koľko financií sa zase dalo na takýto smiešny projekt. Keby boli obe ulice jednosmerné chápem… fakt cirkus humberto.

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie