ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Tragická nehoda, pri ktorej vyhasol život 21-ročnej vodičky

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajti z Dunajskej Stredy vyšetrujú včerajšiu podvečernú nehodu, pri ktorej vyhasol život len 21 ročnej vodičky.

Podľa prvotných informácií išla mladá žena na aute Seat Toledo smerom na obec Štvrtok na Ostrove, keď pri prejazde mierne ľavotočivej zákruty pravdepodobne dostala šmyk. S autom mala prejsť do protismeru, kde sa zrazila s oproti idúcim autom Dacia Duster. To potom odhodilo mimo cestu a skončilo na streche.

Vo vozidle Dacia sa viezla mladá rodina. 33 ročný vodič, jeho 28 ročná manželka a ich 5 ročný syn sa zranili a záchranári ich všetkých previezli do nemocnice.

Mladá vodička zo Seatu žiaľ svojim zraneniam na mieste podľahla.

Policajti nemohli vodiča, vzhľadom na rozsah jeho zranení, podrobiť dychovej skúške. U oboch vodičov budú teda zisťovať to, či mohli byť pod vplyvom alkoholu, znaleckým skúmaním.

Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody sú naďalej predmetom policajného vyšetrovania. Na miesto udalosti bol privolaný aj znalec z odboru cestná doprava.

- Článok pokračuje pod reklamou -

Upozorňujeme vodičov, aby nepodceňovali poveternostné podmienky a pri jazde v zime radšej spomalili a jazdili plynule. Buďte aj na zimných cestách mimoriadne opatrní.

- Inzercia -spot_img

Ďalšie články