ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Kus ľadu z kamiónu rozbil nové policajné auto hliadky zo Serede

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Našťastie si to odnieslo iba predné čelné sklo a strecha policajného auta Toyota Raw 4.

ĽAD PADOL Z KAMIÓNU NA DIAĽNICI R1

Kus ľadu padol na seredských policajtov pri presune hliadky po diaľnici R1, smerom do Trnavy.Ten sa uvoľnil z plachty kamiónu a vážne poškodil čelné sklo. Pri škodovej udalosti sa našťastie nikto vážne nezranil.

Vodič kamiónu hovoril, že si ráno kamión očistil. Nuž, niekde v „Matrixe“ nastala chyba a diaľniční policajti ho za tento prehrešok vyriešili v blokovom konaní za 30 eur.

MEMENTO PRE OSTATNÝCH

Upozorňujeme vodičov, aby si skôr, ako sa vydajú na cesty, dôkladne očistili autá od snehu a ľadu a nejazdili iba s „tankovým výrezom“.

Okrem zhoršeného rozhľadu pri šoférovaní, môžu väčšie kusy ľadu navyše spôsobiť aj vážne následky na živote a zdraví.

- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

 1. ráno som išiel po bratislavskej od slovnaftky na r1, z priemyselnej vyšiel kamion NMH s.r.o. a z toho tak odletoval ľad že som si radšej nechal poriadny odstup lebo by to dopadlo asi podobne. Následne odbocil na r1 smer nitra a ako pridal tak to bola katastrofa, toľko ľadu čo odletovalo že som sa ho bál aj obehnúť. toto môže spôsobiť veľké problémy a aj haváriu a na diaľnici to sranda určite nebude keď zrazu neuvidíš pred sebou absolútne nič

 2. Áno, stále v zime z kamiónov odletujú kusy ľadu, vôbec to neriešia, pokým sa nič nestane, len potom je už zvyčajne neskoro, mali by byť zodpovednejší

 3. Kamionista=sofer z povolania=profesionalny sofer.
  Ak si nedokaze ocistit sneh, nech odovzda vodicak. Hnilaci hnili lebo je to vysoko a nechce sa im. Taky clovek nema co robit za volantom a uz vobec nie riadit kamion.

 4. 30€ pokuta to fakt srandujete? Minimalne 1000€ a keď nemáš na mieste zobrať vodičák aby si zapamätal že si ma očistiť náves. Nerobí to žiadny vodič nakladneho auta pritom ide o ohrozenie na živote.

 5. To ako naozaj 30€ má prinútiť niekoho, kto je očividne úplne ignorantský idiot aby ním nebol? To je výsmech nie? Hlavne, že za rýchlosť vyššiu o 20km/h na diaľnici dávajú viac, čo naozaj väčšinou nikoho neohrozuje.

 6. Odjakziva sa vedelo ze vodic kamionu nie je najbystrejsi clovek, krutit s volantom dokazu aj zeny, ale trosku snehu odrhnut, nato treba byt chlap a nie sracka.

 7. Ako je tu vydno tu je každy expert…ale kamion vydel len ak okolo neho prechadzal!! Otazka:ako ma vodič odhrnut ten sneh z navesu???

 8. pre Ferino: Lopatou, metlou, pre mňa za mňa čajovou lyžičkou. To je problém kamionistu, dôležitejšie je asi to aby niekoho neohrozil na živote.

 9. Tak ako vodič osobného auta muso mať auto čisté, bez snehu a ľadu, má to robiť aj kamionista. Ako? Jeho starosť, určite na to majú postup. Je to strašné, ísť za takýmto kamiónom. Vedome ohrozujú zdravie a životy ďalších vodičov. Pokuta 30€ je na výsmech ľudí, ktorých ohrozuje.