ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Príslušníci Mestskej polície asistovali pri meraní rýchlosti v meste

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď / Dnes sme od 12,30-15,00 hod. v spolupráci s ODI Galanta asistovali pri meraní rýchlosti v meste.

Počas kontroly boli zistení 5 vodiči, ktorí prekročili rýchlosť.

- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

  1. taketo akcie by mohli byt ovela castejsie. Vela ludi si to pochvaluje. Ked tam stali aspon vodici jazdili ako ludia nie ako telce. Drzim palce do buducna takejto spolupraci.

  2. pre anonym 19:30…ked asistovali, tak asi tam len nestáli,… asi dopravák meral a meskáči zastavovali vozidlá… a dopravák doriešoval… to je asi logické ked je iba 1 dopravák..

  3. Poštáre majú novú pozíciu?😂 čo most už nezarába? Tam ste dost ľudí oje…
    Pešo by som vas dal chodit a nie na aute

  4. Super, uvítal by som meranie na Čepenskej ulici, Železničnej ulici a Cukrovarskej ulici. A vôbec všade tam kde sú prechody cez cestu. Ak merajú na vjazdoch a výjazdoch z mesta tak akurát buzerujú vodičov.

  5. Najprv pre ujasnenie, dodržiavam rýchlosť poctivo, takže mne to meranie nevadí, ale mam otazku na MP Sereď. Keby idete okolo a vidite moje auto stáť na hranici križovatky, prešli by ste okolo alebo by ste ma išli riešit za priestupok? VRZ nemate zapnute, nevykonavate žiadny úkon ani zákrok tak prečo stojite k križovatke?