back to top

ISSN 1337-8481

Archívy SeredOnLine

Mesiac úcty k starším v Pate

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Mesiac október bol v decembri 1990 Valným zhromaždením Organizácie spojených národov vyhlásený za Mesiac úcty k starším. Tento mesiac je pre nás všetkých pripomienkou, že si máme vážiť a ctiť starých ľudí, dávať im najavo svoju náklonnosť a lásku.

Už viac ako tridsať rokov aj v našej obci venujeme v októbrové dni našim starším spoluobčanom viacej pozornosti ako inokedy. Nebolo tomu inak ani v tomto roku.

V stredu 17. októbra sa uskutočnilo na pôde obecného úradu milé stretnutie starostu obce so 65- ročnými seniormi, v ten istý deň sa v Klube dôchodcov konalo posedenie s kultúrnym programom, kde seniorov zabávala novozaložená ženská spevácka skupina Patanka, Stará chasa a v Pate už dobre známa hudobná skupina Čerešienka.

V piatok 20. októbra odznela v miestnom rozhlase relácia pre seniorov, zložená z hovoreného slova a piesní, v podaní žiakov základnej školy.

Ozdobou mesiaca Úcty k starším bolo opakované divadelné predstavenie /pre veľký záujem/ patanských ochotníkov s divadelnou hrou Ženský zákon a vystúpenie tanečného súboru Technik z Bratislavy.

Počas mesiaca október rozniesli zamestnanci obecného úradu na adresu dôchodcov nad 65 rokov viac ako 520 darčekových balíčkov.

- Článok pokračuje pod reklamou -

 

 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Ďalšie články

PRIDAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!

Potvrdzujem, že som sa oboznámil a pochopil pravidlám diskusie.

Zadajte svoje meno tu

spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img

Najčítanejšie

- Inzercia -spot_img

Aktuality