Archívy SeredOnLine

3. kolo Slovenského pohára – PONTE

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -

Ema Valenčíková /  Seredskí taekwondisti sa 14.10.2023 opäť vrátili na súťažnú vlnu. V sobotu ráno vyštartovalo 15 cvičencov smer Smolenice a zúčastnili sa 3.kola Slovenského pohára- PONTE.

Opäť súťažili vo všetkých vekových kategóriách – žiaci, kadeti, juniori aj seniori. Začalo sa klasiky disciplínou TUL- zostavy, kde zlatú medailu vybojoval Ervin Bako, Filip Gála, Martin Herceg, Lucia Rutová, Kristína Kissová, striebro získal Jakub Klištinec, Jakub Valenčík, Alex Georgiev, Nikola Olša. Viktória Rajská, Simona Gálová, Rebeka Kotúčková, Teresa Trento, Nevena Ikerbronz Karolína Kubalíková.

Pokračovali sme disciplínami špeciálne kopy a POWER test- test sily. V špeciálnych kopoch vybojovala bronzovú medailu Kristína Kissová, v power teste vybojovala zlatú medailu Rebeka Kotúčková a bronzovú Teresa Trento. Zakončili to disciplínou sparing, kde zlatú medailu vybojovali Karolína Kubalíková, Alex Georgiev, Filip GálaErvin Bako. Striebro získal Jakub Valenčík, Jakub Klištinec, Martin Herceg, Viktória Rajská, Rebeka Kotúčková, Teresa TrentoNevena Iker. Bronz získala Simona GálováNikola Olša.

A tak sa seredskí taekwondisti vrátili s 31 medailami z toho 10 zlatých, 16 strieborných a 5 bronzových.

zdroj: Mesto Sereď